101 Okey – İnternetsiz APK 2022

1.1.0

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 285
Sürüm
1.1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
24M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

101 Okey – İnternetsiz APK 2022

101 Okey internetsiz en keyifli ve en eğlenceli sürümüyle siz okey severlerin hizmetinde. Farklı ve zorlu rakipler sizleri bekliyor. Oyunu kazan, seviyeni ilerlet!

Birbirinden eğlenceli tema ve animasyonlarla internet bağlantısına gereksinim duymadan oynayabileceğiniz en süratli ve en eğlenceli Yüzbir oyunu.

101 OKEY internetsiz ile dilediğin yerde ve istediğin vakit oyun keyfini yaşayabilirsin. Sade ve kaliteli görseller ile akıcı oyun deneyimini yaşamak için şimdi ücretsiz indir.

101 Okey – İnternetsiz Apk Full indir

– HD grafikler
– Günlük ve seviye bonus.
– Profil kaydı.

Günlük armağan elmaslar ve seviye ilerleme bonusları sizleri bekliyor. Okey İnternetsiz oyununu şimdi indir ve derhal oynamaya başla!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

101 Okey – İnternetsiz APK 2022

2.12.4

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 36,389
Sürüm
2.12.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
35M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

101 Okey – İnternetsiz APK 2022

101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, kolay, kullanışlı arayüzü ile amaca müsait 101 Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna. Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç olası olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana haiz olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (misal: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği şeklinde oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan kaynaklanır (misal: 3, 5, 7, 9 yada 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesinden sonrasında distribütör her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir adet taş açık durur. Bu aleni taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan adım atar ve bu oyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker yahut bundan önceki oyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğer elindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir (dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya öteki seri taşların yanına koyar.

101 Okey – İnternetsiz Apk Full download

Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş atarak tamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmak zorundadır.

El açmak için minimum 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizde aynı numaralı değişik renklerden 3 yada 4 adet set (örnek olarak siyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) yada aynı renklerden sıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir sette en az 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesi için oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış icap eder. Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir bununla beraber öteki açılmış setlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden önceki oyuncunun attığı taşı alırsa bu almış olduğu taşı kullanmak zorundadır. Eğer bu atılan taşı alan oyuncu hemen hemen elini açmamış ise bu taşı almış olduğu vakit elini açmalı ve açmış olduğu setlerin birinin içinde bu alınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizde istekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş set oluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerine konur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı ceza puanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da minimum beş çift taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çifte giderek oyun açarsa bu oyunda bir daha düzgüsel bir set açamaz. Ancak diğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun arasında çift açarsa bu tur iptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy benzer biçimde oyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara haizdir.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.