4K Şükran Günü Apk İndir

2.1.1

Sürüm
2.1.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
11M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

4K Şükran Günü Apk İndir

Şükran Günü Duvar Kağıtları – ücretsiz duvar kağıtları ile tatbik.

Akıllı telefonunuzun ekranında veya kilit ekranında Şükran duvar kağıtları görkemli bir manzara elde etmek ister misiniz? Ya da bir ihtimal de yoğun renkleri olan güzel, gerçekçi fotoğraflar, Facebookta kullanmak veya başkalarıyla paylaşmak için Şükran Günü fotoğrafları mı arıyorsunuz? Uygulamamızı özellikle sizin gibi insanoğlu için yarattık. Burada, Samsung S9 yada Huawei Xe haiz şaşırtıcı Quad HD (2960 x 1440) çözünürlük dahil, en yüksek imaj kalitesiyle öne çıkan ve çeşitli çözünürlüklerde ekranlara otomatik olarak adapte olan Şükran Günü duvar kağıtları için harika bir veritabanı bulacaksınız. .

Uygulamada ne bulacaksınız?

Uygulama – Şükran duvar kağıdı – Şükran Günü sadece parasız realist fotoğraflar mevcuttur. Uygulamada, en yüksek kalite ile ayırt edilen realist fotoğraflar bulacaksınız: görüntülerin yoğun renkleri alıcıyı, mükemmel tafsilat üretimini ve naturel görünümü memnun ediyor. Şükran günü fotoğrafları bütün fotoğrafları, herhangi bir parlak zeka telefon yada tablet üstünde harika görünüyor.

Şükran duvar kağıdı tabanının sık güncellemeler.

Şükran Günü fotoğrafları veritabanı devamlı güncellenmektedir (manuel kontrol dahil fazlaca düzeyli denetleme ile). Sık sık yeni ürün eklenmesi, tatbik kullanıcısının telefonunun gerçek bir süslemesi olacak en yeni ve çeşitli fotoğraflara erişmesini garanti eder. Tüm yeni ürünler quot;Yeni Şükran duvar kağıtlarıquot; sekmesinde bulunabilir.
Ek olarak, uygulama kullanıcılara bir sonraki mükemmel duvar kağıtlarını görebilecekleri ve Şükran Günü fotoğraflarını en oldukça sevdikleri ekranda ayarlayabilmeleri için yeni duvar kağıtlarının kullanılabilirliği ile alakalı bildirimler gönderir.

4K Şükran Günü Apk Full indir

Şükran günü arka plan parlak zeka telefonunuzun kilit ekranında özelleştirilebilir, değiştirilebilir ve kendi zevkinize nazaran uyarlanabilir.

Şükran Günü duvar kağıtlarını hangi cihazlar için kullanabilirim?

Telefon için Şükran ile duvar kağıdı tabanı ve monitör kilidi içeren tatbik Android akıllı telefonlar için oluşturuldu. Şükran günü geçmişleri en popüler telefon markalarıyla uyumludur – LG, Nokia, Samsung, Sony Xperia, Xiaomi. Ayrıca Alcatel, HTC, Lenovo, Motorola ve öteki birçok cihazda duvar kağıdı ve kilit ekranı olarak da kullanılabilir.
Ekranlarda çözünürlüğe sahip telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir görüntüler – 3840 x 2160, 2960 x 1440, 2880 x 1440, 2560 x 1440, 2436 x 1125, 2280 x 1080, 2160 x 1080, 1920 x 1080 dahil. 16: 9, 18.5: 9. Ekranlar AMOLED ekranlar için uyarlanmıştır (diğerleri içinde, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note S9, Xiaomi Mi Mix 3 veya Lenovo P2de kullanılır).

Uygulama nasıl çalışır?

Bir adım, parlak zeka telefonunuzun, tabletinizin ekranında Şükran Gününden şık bir görüntü oluşturmanıza veya aynı cihazlarda bu tatilden bir ekran kilidi ayarlamanıza imkan tanır. Favori duvar kağıdınızı bulun, quot;Ekranda ayarlaquot; yı tıklayın; tatbik sizin için her şeyi yapacak! Telefona otomatik eşleşen duvar kağıdı sistemimiz. Uygulama, duvar kağıdı görüntüsünü monitör çözünürlüğüne nazaran algılar ve otomatikman ayarlar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.