Adobe Premiere Rush Video APK 2022

2.2.0.1888

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 26,646
Sürüm
2.2.0.1888
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
154M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Adobe Premiere Rush Video APK 2022

Her yerde çevrimiçi video çekin, düzenleyin, paylaşın.

hepsi bir arada, aygıtlar arası video düzenleyici adobe premiere rush ile kanallarınıza harika içerikler ilave edin. Güçlü vasıtalarla arzu ettiğiniz profesyonel görünüme ve sese haiz videoları hızla oluşturun. Uygulamadan sevmiş olduğiniz toplumsal medyada paylaşım yapın ve tüm aygıtlarınızda çalışın. Süresiz dışa iktibas ile ücretsiz kullanın yada bütün premium özelliklere ve yüzlerce film müziği, ses efekti, döngü, animasyonlu başlık, kaplama ve grafiğe erişmek için yükseltin.

influencerlar, vloggerlar ve profesyonellerin kullandığı video düzenleyiciyle videolara müzik ile başlık ekleyin, çok parçalı vakit çizelgenizdeki kliplere video efektleri uygulayın. Youtube, feysbuk, instagram, tiktok gibi favori toplumsal medyalarınızı uygulamadan özelleştirmek ve paylaşmak için videoları kırpın.

ustalaşmış vİdeo
dahili profesyonel kamera işleviyle uygulamadan yüksek kaliteli içerik çtakım düzenleyin.

kolay dÜzenleme ve vİdeo efektlerİ
sürükle-bırak ile video, ses, grafik ve fotoğrafları düzenleyin. Videoları kırpın, video klipleri ters çevirin ve döndürün, görüntü, çıkartma ve kaplama ilave edin. Hız kontrolleriyle video hızını ayarlayın ve sezgisel hazır ayarlar ve özelleştirme vasıtaları ile renkleri geliştirin.
tek bir tıkla imajler için zahmetsizce kaydırma ve yakınlaştırma efektleri oluşturun. Sabit görüntülerin başlangıç ve bitiş noktalarını seçip ölçeği ve konumu değiştirerek etkisi altına alan videolar hazırlayın.

anİmasyonlu baŞliklari ÖzelleŞtİrme
antet ve kaplamalar şeklinde yerleşik animasyonlu grafiklere erişin. Renk, ebat, font vb. Değiştirerek kendi stilinizi katın.

mÜkemmel ses
binlerce orijinal ve telifsiz film müziği, ses efekti ve döngü ile beraber videolara müzik ekleyin.

vİdeolari dÜzenlemek İÇİn Çok parÇali zaman Çİzelgesİ
fotoğraf içinde resim ve bölünmüş görünüm benzer biçimde efektler için birden çok video parçası ile yaratıcı esnekliğin tadını çıkarın.

paylaŞim İÇİn tasarlandi
toplumsal medya için video kırpın. Farklı kanallar için videoları yatay, dikey ve kare olarak tekrar boyutlandırın. Videoları tiktok, instagram, facebook ve youtubeda tek tıkla ile paylaşın.

Adobe Premiere Rush: Video Apk Ücretsiz İndir

En boy değiştiğinde sekanstaki tüm medya da otomatik tekrar boyutlandırıldığından instagram ve youtube için idealdir.

premium kullanicilar
rush premiuma yükselterek bütün özellik ve içeriklere erişin:

gelİŞmİŞ ses araÇlari
ses dengeleme ve arka plan seslerini otomatik kısmak için adobe sensei ai destekli güçlü vasıtalar.

premium İÇerİk kİtapliĞi
videoları geliştirmek için yüzlerce premium antet, kaplama ve animasyonlu grafiğe erişin.

ek premium Özellİkler
otomatik yeniden kadrajlama, farklı en boya geçerken en önemli kısımları otomatik idraklayıp kadraja dahil eder. Bu, sosyal medya için idealdir.
gelişmiş paylaşım, düzenlemeleri tüm mobil aygıtlarınızda otomatik günceller. 4k dışa aktarma desteklenir.

sorunuz mu var?

• malumat ve destek: https://helpx. Adobe. Com/tr/support/rush. Html

dipnot

hükümler ve koşullar:
bu uygulamayı kullanmasınız, adobe genel kullanım koşulları http://www. Adobe. Com/go/terms_tr ve adobe gizlilik politikasında http://www. Adobe. Com/go/privacy_policy_tr belirtilen kurallara tabidir

adobe mobil uygulamaları ve çevrimiçi hizmetlerini kullanmak için ücretsiz ve temel düzeyde creative cloud üyeliğinin parçası olarak ücretsiz adobe id almak üzere kayıt yapmış oldurmanız icap eder. Adobe çevrimiçi hizmetleri web gerektirir, tüm ülkeler veya dillerde kullanılamaz ve bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir yada sona erdirılabilir.

hepsi bir arada, aygıtlar arası video tertip uygulaması premiere rush ile video çtakım regüle etmek çok rahat. Özel başlık ekleyin, renk filtreleri ve hız benzer biçimde video efektleri uygulayın, videoları hızla kırpıp sosyal medyada paylaşmak için tekrar boyutlandırın. Ustalaşmış sonuçlar için 4k dışa aktarın. Yeni favori video düzenleme teknisyenız rushı indirin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.