Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Airbnb 2022 APK İndir

Airbnbdeki milyonlarca ev sahibi, büyüleyici bir dünyanın kapılarını açıyor.

Misafirler, her kaçamağa müsait harika konaklamalar bulabilir ve gezi esnasında veya çevrim içi olarak yeni deneyimler keşfedebilir. Ev sahipleri boş mekânlarını paylaşabilir, ev sahipliği için yardımcı alabilir ve misafirlere unutulmaz anlar sunarken para kazanabilir.

MÜKEMMEL KONAKLAMAYI BULUN
Yakında veya uzakta, dünyanın pek fazlaca ülkesindeki benzersiz konaklamalar arasından seçim yapın. Göl kenarında bir kulübeden, gözden uzak bir kumsal evine veya şehrin kalbinde bir apartman dairesine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yaşamak, çalışmak yada sadece dinlenmek isteyeceğiniz yerlere göz atıp direkt uygulamada rezerve edin veya sonraki bir seyahatiniz için favorilere ilave edin.

YAPILACAK ŞEYLERİ KEŞFEDİN
Seyahat ederken (ya da şehrinizdeki) benzersiz Airbnb deneyimlerini bulun. Heyecan verici ve eğitici rehberli turlara ya da lezzet dolu mutfak ve tadım deneyimlerine katılın. Ev sahipleri size dünyalarını açmayı bekliyor. Gideceğiniz yere göre Airbnb deneyimlerini inceleyip rezerve edin ya da favorilerinize ekleyerek gezi arkadaşlarınızla paylaşın.

EVİNİZDEN ÇIKMADAN YENİ BİR DENEYİM YAŞAYIN
Çevrim içi deneyimler, benzersiz ev sahipleri yönetiminde etkinliklerle evinizin konforunda dünyayı keşfetmenizi sağlar. Kendi başınıza yeni şeyler öğrenin, özel bir grup rezervasyonu yaparak sevdiklerinizi bir araya getirin veya evinizden çıkmadan dünyayı dolaşıp yeni insanlar tanıyın. Airbnb uygulamasıyla her yaşa veya alaka alanına nazaran çevrim içi etkinlikler bulun, rezerve edin, favorilere ilave edin yada paylaşın.

YEREL EV SAHİPLERİYLE BAĞLANTI KURUN
Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Airbnb uygulaması, misafirlerin ev sahipleriyle iletişimi sürdürmesine, rezervasyon ile alakalı aktüel malumat edinmelerine ve yalnızca uzman ev sahiplerinin sunabileceği mahalli bilgilerle en iyi gezi deneyimini yaşamalarına imkan tanır.

EV SAHİBİ OLARAK DÜNYANIZI PAYLAŞIN
Yeni insanlar tanımaya hazır milyonlarca kişiye katılarak kendi dünyanızı paylaşın.

Airbnb Apk Full indir

Airbnb uygulamasında yerinizi kaydedin ve Airbnb kadrosunun sağlayacağı kişiselleştirilmiş ipuçları ve analizlerle kaydınızı hep daha iyiye götürün.

EN GÜZEL ANLAR, EV SAHİPLERİ SAYESİNDE MÜMKÜN
Sevdiklerinizle günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşın. Yıllardır ilginizi çeken bir kültür ile alakalı yeni şeyler öğrenin. Ortak bir hobi sayesinde eski dostlarla zaman geçirin yada yeni dostlar edinin. Airbnb uygulaması, ev sahiplerinin mümkün kıldığı sihirli anlarla dolu bir dünyanın kapılarını açar.

Misafirler Airbnb uygulamasıyla şunları yapabilir:
• Tek başınıza, ailenizle veya iş için çıkacağınız seyahatlerde kiralık tatil yeri ve deneyim rezervasyonu yapın.
• Son dakika veya uzun süreli konaklamalar arayın.
• Beğendiğiniz konaklama, etkinlik ve bölgeleri favorilere ekleyin ve dinlence planınıza arkadaşlarınızı yada ailenizi davet edin.
• Seyahat planınıza tecrübe ve faaliyet ilave edin.
• Ev sahibinize ileti göndererek yol tarifi, yardım ve faydalı ipuçları alın.

Ev sahipleri Airbnb uygulamasıyla şunları yapabilir:
• Kiralık dinlence yeri platformunda mekânınızı paylaşın yada şehrinizi harika kılan şeyleri tanıtabileceğiniz deneyimler sunun.
• Kaydınızı ve takviminizin uygunluk durumunu güncelleyin.
• Bir ev sahibi rehberi hazırlayarak semtinizi özel kılan şeyleri paylaşın.
• Misafirlerle mesajlaşarak rezervasyonlarını yönetin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.