Akakçe APK 2022

5.7.0

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 10,967
Sürüm
5.7.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
19M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Akakçe APK 2022

Akakçe tüm satıcıları ve tutarları senin için takip eder. Akakçe kullanarak gerçek indirimleri ve fırsatları yakalarsın.
Hepsiburada, n11, GittiGidiyor, Trendyol, Amazon, Media Markt, Watsons, Gratis, Rossmann, Teknosa, A101, Bizim Toptan ve daha fazlası… AVM’de veya internette tek tek fiyat bakmana gerek yok. Akakçe ile aradığın ürünün bütün satıcılardaki fiyat seçeneklerini bir arada görüp en ucuz fiyatıyla satın alabilirsin.

Fiyatı takip et, indirimi yakala!
Bir ürünün fiyatının düşmesini mi bekliyorsun? Akakçe ile tek tıkla fiyatı takip edebilir, fiyat değişiminde hemen bildirim gelmesini sağlayabilirsin. Bu sayede artık hiç bir indirimi kaçırmayacaksın. Akakçe ile anlık indirimler de cebinde.

Market alışverişine Akakçe ile başla.

Akakçe Apk Full indir

.. Market market dolaşmaya gerek yok. Artık Akakçe ile market alışverişi yapmak çok rahat.
İhtiyacın olan ürünleri Akakçe Market uygulamasında sepete ekle, Akakçe senin için sepetleri karşılaştırsın ve en ucuz sepet seçeneklerini senin için belirlesin. İstediğin sepet ile alışverişini tamamla!

Gerçekten tenzilat var mı?
Akakçe ile aradığın ürünün fiyat grafiği derhal karşında:
Bu üründe gerçekten indirim var mı?
Son altı aydaki fiyat değişimi iyi mi?
Fiyat grafiği ile bütün bu soruların cevaplarına bakıp ona gore en müsait zamanlama ile istediğin ürünü satın alabilirsin.

İndirim broşürleri, aktüel kataloglar da Akakçe’de elinin altında!
Akakçe ile tek tek indirim broşürü aramaya, toplamaya gerek yok. Senin için reel broşür, katalog deneyimini geliştirerek A101’den BİM’e, ŞOK’tan Migros’a, Watsons’dan Gratis’e ve daha pek çok markanın tenzilat broşürlerini, aktüel kataloglarını bir araya getirdik. Yeni gelişmiş tecrübe ile yeşil ve kırmızı renk uyarılarıyla gerçek indirimleri yakalayabilecek, almayı düşündüğün ürünlerin fiyatını takibe alabileceksin. İndirim broşürleri ve katalogları daha pek fazlaca özellikle beraber Akakçe’de bir arada!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.