Araba Anahtar Kilidi Simülatör 2022 APK İndir

Actualización
15 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Araba Anahtar Kilidi Simülatör 2022 APK İndir

Bu, en iyi kablosuz araba anahtarı simülatörü ve latife uygulamasıdır. Merkezi kilitlemenizi deneyin, otomobilinizin kilidini açın, önyüklemeyi açın ve direkt otomobilden araç alarmını açın ya da en azından arkadaşlarınızın düşüneceği şey bu 🙂

Bunu telefonunuza yükleyin ve herhangi bir arabanın merkezi kilidini cep telefonunuz veya tabletinizle açabileceğinizi düşünerek herkesi kandırın.
Mükemmel tuş seçiminde gezin ve en sevdiğiniz düğmeleri tıklayın.

Bu gerçekçi anahtarlar ve çeşitli gerçekçi kapılar kilitleme ve kilit açma, önyükleme / kaput açma sesleri, araba alarmı kilitleme ve açma ve panik / araba alarmı şeklinde sesleri kullanarak arkadaşlarınızı şımartın.
Araba Anahtarı alarm simülatörü ile arkadaşlarınızın telefonunuzla arabanızın kilidini açabileceğinizi düşünmesini sağlarsınız!

Araba Anahtarı sizin için mükemmel ve keyifli bir uygulama, şimdi vibrasyon, monitör flaş efektleri ve hatta bir panik alarmı ile geliştirilmiştir. Deneyin, onunla oynamayı seveceksiniz.

Araba Anahtarı android uygulamasıyla oynayın ve otomobil alarm anahtarınızı bozmadan arzu ettiğiniz kadar eğlenin.

Arkadaşlarına bu uygulamayı paylaş ve onların tepkileri ile eğlenin.
Bu tatbik sadece eğlence amaçlıdır.

Canlı grafiklere ve arkadaşlarınızı doğrudan telefonunuzdan lüks bir araca haiz olduğunuzu düşünmeye itecek seslere haiz en iyi parasız otomobil anahtarları simülatörünün tadını çıkarın.
Bu araba anahtarı uzaktan kumanda özellikleri arasında aynı araba ile hem kilitlemek ve kilidini açmak için zeki bir kilit düğmesi ile , reel bir araba anahtarı grafik, ses kilitli bir araba düğmesi, bir araba alarmı ve panik alarm fonksiyonu ve reel bir araba alarmı anahtarı görünümleri ve yüksek kaliteli sesler.

Bu tatbik boyutu küçük tutulur, bu yüzden cihazınızda oldukça yer kaplamaz. Hem çocuklar hem de her yaştan insanın eğlenmesi, arkadaşlarıyla şaka yapması yada ailelerini şaka yapması çok keyifli.

Araba Anahtar Kilidi Simülatör Apk Full

İkinci anahtar, Toyota, Hyundai, Honda, Chrysler ve birkaç diğerleri benzer biçimde daha eski model arabalarda kullanıldı. Üçüncü anahtar muhtelif Chevrolet ve Nissan modellerinde kullanıldı ve hala bu güne kadar.
Anahtar 4, Lincoln, GMC, Dodge tarafınca ve daha eski Renault ve Lexus serisi arabalarında gösterilen daha önceki birkaç model arabada yaygın olarak bulunabiliyordu. Elli anahtarımız, Mercedes Benz, Jaguar, Porsche ve en üst sınıf Volvo otomobillerinin üst seviye arabalarından sonra taklit edilen kendi yaratıcılığımızdır. Bu anahtar, arabanın üzerindeki tüm parçalara bakacaktır.
Seçtiğimiz bir sonraki anahtar, Fordun veya Acura araçlarının eski Mazda model arabalarının yanı sıra, son anahtarla Volkswagen, Opel, Seat’dan bir takım avrupa arabasında kullanılan ortak bir anahtar biçiminin tam bir kopyası olacak. Fiat, Saab ve öteki bazı üreticiler.

Yakında eklenecek olan süper otomobiller ve daha yeni elektrikli otomobiller hariç, haiz olabileceğiniz her marka ve model için bir anahtar sağlamak için harika bir vasıta edindik !! Güncellemeler için bir göz atın !!!

Telif Hakkı Bildirimi!
Polysoft Studios, bu uygulamada kullanılan bütün kaynak kodları, arka planlar, monitör görüntüleri, simgeler, ses dosyaları ve resimler üstündeki bütün haklarını saklı tutar.
Kaynak kodumuzu ayrıştırma, grafik öğelerimiz, açıklamamız yahut öteki kaynaklar vasıtasıyla kullanmayız, şundan dolayı evvelinde bir ihtar yapmadan Google’a telif hakkı ihlaliyle ilgili bir DMCA talebinde bulunacağız ve hesabınızı yitirme riskiyle yüz yüze kalacaksınız.
Teşekkür ederim.
© 2017 – 2022 Polysoft Studios

Lütfen tüm geri bildirimleri, önerileri ve hata raporlarını aşağıdaki e-posta adresimize iletin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.