Araba çocuk oyunlari araba simülatörü yapici Apk İndir

1.6.3

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 8,911
Sürüm
1.6.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
106M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Araba çocuk oyunlari araba simülatörü yapici Apk İndir

Şimdi,çocuklarınızın bir araba yapma zamanı! Araç ayarlama ve araç sesleri hakkındaki daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olun ve otomobil simülatörü oyunlarını oynarken eğlenin.
ismindan da anlaşılacağı şeklinde, araba yapıcı, çocuklar için ücretsiz bir otomobil bulmaca oyunudur ve bir araba yap ile, modern bir motorlu dünya araba fabrikasında arabaları ve araçları ayarlarsınız.

Çocuklar için otomobil fabrikası
Çocuklar için oyun otomobillerı, hafızayı ve zihinsel yetenekleri geliştirir. Çocuk oyunları için farklı arabalardan bahsetmişken, çocuklar için bu ücretsiz araba oyunlarında otomobil fabrikasında inşa edeceğiniz araçlardan 30.

Çocuklar için yaşam benzeri otomobil simülatörü
Öyleyse, çocuklar için iyi tasarlanmış eğitici çocuk oyunları ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, ücretsiz olarak araba yapıcı’yı indirin ve çocuklarınızın bir motorlu dünya araba fabrikasında otomobil ayarlama ve araba sesleri ile alakalı daha fazla bilgi edinmelerini sağlayın. Otomobiller ve sesleri ile alakalı daha çok şey öğrenecekler

Öğrenmesi kolay otomobil yapma oyunları ve akıcı animasyonlar
otomobil yapıcı, pak ve düzenli bir tasarıma haizdir ve arayüz çok kullanıcı dostudur ve oyunun öğrenmesi kolaydır, çocuklarınız motorlu araba araba fabrikasında birkaç araba üretip ayarladıktan sonra bütün fikri tam olarak alacaklardır. Adım atmak ve bir araba yapmak için önce bir araç seçin, peşinden aracın farklı parçalarını doğru noktalarına sürükleyip bırakın. Araba bulmacasını tamamlayıp otomobil seslerini ve nasıl telaffuz edildiklerini öğrendikten sonra, eğlenmek için rahat bir oyun oynarsınız.
Şimdilik, 30 farklı otomobil yapılacak ve yakında daha çok araç eklenecektir.

Çocuklar için otomobiller’i niçin kurmalıyım ?
Çocuklar için o kadar çok otomobil oyunları varken, neden bu araba yapıcısı oyununu kurmalı ve çocuklarımı oynamalıyım? Şey, bu sormak için adil bir sual ve işte bu ücretsiz otomobil fabrikası oyununa aşık olmak için birkaç niçin:

1. Bir otomobil yap’ın grafikleri ve ses efektleri açısından oynanabilirliği özellikle çocuklar için tasarlanmıştır ve çocuklarınız bununla otomobil oluşturmaya bayılacaklar.
2. Farklı dilleri destekler ve çocuklarınız arabaları farklı dillerde nasıl yazılıp söyleniş edildiğini öğrenecekler.

Araba çocuk oyunlari : araba simülatörü

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.