Araba Oyunları Şehirde Sürüş APK 2022

Actualización
4 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Araba Oyunları Şehirde Sürüş APK 2022

En iyi ücretsiz araba oyunlarından, “Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu” ile internetsiz bir oyunda otomobil park etme oyunu, Stunt araba oyunu, Drift araba oyunu ve Serbest sürüş simülasyonları ile dört farklı 3D Türk yapımı otomobil oyunu simülasyon içeriğiyle, Gerçekçi araba park etme oyunları ile seni bekliyor. Ücretsiz otomobil oyunları indirmen sonrası yapmış olduğunuz başarı göstermiş sürüşlerle, yeni süper spor otomobiller alabilir ve bu tarz şeyleri modifiye edebilirsin.
“Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu” indirerek, size bekleyen özellikler;
– Drift otomobil oyunları, 3d Araba park etme oyunu, mega rampalarda araba Stunt oyunları ve Serbest Sürüş Oyun Modları; Havaalanı, Yarış ve Şehir de özgür sürüş
– 6 çeşit level drift sürüş bölümü, 40 seviyede 3 katlı otoparkta HD üç boyutlu otomobilleri park etme oyunları kısmı, 10 seviye stunt otomobil sürme levelı
– Türk yapımı oyunlar
– Gelişmiş otomobil modifiye sürüş simülasyonu özelliği(Renk, araba modifiye, etiket ve araba kaplama)
– 6 süper spor vasıta ile Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu drift otomobil oyunlarını parasız sürme keyfi
– Araba sürüş kontrolü için 3 değişik seçenek; ok tuşları, direksiyonlu araba sürme oyunu ve telefon sensör
– Ücretsiz araba park etme oyunları internetsiz olarak saatlerce sürüş imkanı
Tüm otomobil oyunlarındaki vasıta modellerini tek bir oyunda bulma fırsatı. Ücretsiz olarak başlayacağınız 718 Boxsterden sonrasında 911 Carrera GTS, efsanevi modeller arasında yayınlanan Jip Escalade,Tesla P100D, Jip H3, Tesla Cybertruck, 300c, Hyper Supersport. Ve süper spor yarış otomobilleri içinde en iyi olarak gösterilen Tesla, Hummer, Chrysler, Cadillac model elektrikli otomobil olarak son gözdemiz P100D oyununda bütün modifiye özellikleriyle sizleri bekliyor.

Araba Oyunları Şehirde Sürüş Apk Full indir

Oldukça sıkıntılı bölümlerde NOS vererek zorlu rampalarda araç sürme becerini göster.
Gelişmiş modifiye güncellemesi ile 2022 internetsiz araba oyunları deneyiminde sizi bekleyenler; Araç rengi seçimi(vasıta ana renginin matlığını ve chrome luğunu ayarlama), jant rengi seçimi araba camının renginin seçiminin yanında cam renginin koyuluğunu belirleme şeklinde özelliklerler tamamen parasız.
Sticker özelliği;
– İki kapı, ön ve arka camlara etiket yapıştırma
– 13 Ülke bayrağı etiketi (doğal olarak ki Türk bayraklı araba oyunu)
– 10 tür hayvan etiketi resmi seçimi
– 16 farklı gülünç etiket resmi tarzı
– 20 çeşit süper kahraman etiketi
Gelişmiş araç modifiye sistemi ile birbirinden farklı yüzlerce araba modeline ücretsiz bir şekilde sahip olmak senin elinde. Sende hemen şimdi ücretsiz Türk yapımı 2022 Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu indirme deneyimi ile kent yollarını driftle doldur, katlı otoparka aracını park etme de uzman ol, özgür otomobil sürüşü ile benzinin yettiği kadar dilediğin gibi arabanla şehirde mega rampalarda stunt hareketler yap.
“Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu” ile sizleri bekleyen süper spor araba sürüş modelleri;
– Escalade,
– Tesla P100D (Elektrikli Araba Oyunları)
– Cip H3
– Tesla Cybertruck (Elektrikli Araba Oyunları)
– 300c
– Hyper Supersport
2022 de drift otomobil sürüş simülasyonu oyunlarında yeni bir nefes, Haydi sizde hemen “Araba Oyunları Şehirde Serbest Sürüş Araba Oyunu” ile hem drift otomobil oyunları, hem spor otomobil park etme oyunu keyfini yaşamak için ücretsiz indirerek internetsiz direksiyonlu araba oyunları sürme keyfine varın!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.