Asphalt 9 Legends 2022 APK İndir

4.4/5 Oylar: 2,447,665

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 9 Legends 2022 APK İndir

Asphalt 9: Legendsta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, reel hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborneun yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst düzey hiper arabalar
Üst derslik markalardan yüksek süratli motorlu araçlar hazır, 70den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların hepsi itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere haiz. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonrasında kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir yada üzerine değişik beden parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri
Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir ustalaşmış gibi yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna istikamet veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman ihtiyaç duyulan kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik yardımıyla ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu
60tan fazla sezon ve 900den fazla faaliyet barındıran Kariyer Modunda reel bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her vakit mevcut, ödüller de cabası.
Asphalttaki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırı olan süreli etkinliklerde oynayabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve meşhur müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı sıralaması sayesinde kendini yarışa kaptırman güvence.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü
Çevrimiçi fazlaca oyunculu modu arabanı reel sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara –bununla birlikte istersen aynı anda 7sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne fazladan puanlar kazandır.

Asphalt 9: Legends APK 2022

Farklı mekanlarda beraber oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi toplumsal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT
Forum: http://gmlft.Co/A9_Forums

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.