Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları Apk İndir

2.4.4

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 35,396
Sürüm
2.4.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
80M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları Apk İndir

Okul öncesi çocuklar için eğitici hayvan oyunları – bebek telefonu . Çocuklar 123 sayıı, rengi öğreniyor, bebek seslerini ve hayvan seslerini ücretsiz öğreniyor . Canlı ve renkli bir arayüze sahip erkekler ve kızlar için ücretsiz oyunumuz 1 ve 2, 3, 4, 5, 6 yaşındaki minik çocuklar için uygundur. Bebekler için oyunumuz, okul öncesi çocuğu okula hazırlamaya yardımcı olmak için harikadır.
yeni yürümeye başlamış olan çocuklar için eğitici oyunlarımızın oyun özellikleri:
• Çocuğunuz farklı hayvanları keşfediyor. Bebek telefonumuzun kitabında çocuğunuz bir at, bir keçi, bir köpek, bir kedi, bir tavuk, bir kaz, bir maymun, bir horoz, bir sıçan, bir inek, bir domuz ve bir koyun bulacaktır.
• bebek telefonumuzu kullanarak hayvan seslerini ve seslerini dinleyin. Arama yeteneği var – en ilginç ve coşku verici ksıcaklıkm, çocuğunuzun muayyen bir hayvanı arayabilmesi ve bir hayvanın sesiyle yanıt vermesidir!
• eğlenceli çocuk eğitimi için bir oyunla 123 sayı öğrenme . Oyunumuzu canlandırırken, yürümeye süregelen çocuğunuz 123: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9u görsel ve etkileşimli olarak çalışacaktır.
• Çocuklar için renkleri öğrenin – bir çocuk, bir çocuk telefonunun yardımıyla renkleri çabucak öğrenecektir. Telefondaki her düğme muayyen bir renkte gösterilir: mavi, kırmızı, yeşil vb. Telefonun bebekler için 10 rengi vardır.
• yeni yürümeye başlayan çocuklar için rakamlar ve hayvanlarla oynamak, çocuğunuzun mantıksal düşünme, dikkat süresi ve hafızasını geliştirecektir.

Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları Apk Full

• yeni yürümeye başlayan çocuklar için bebek telefonu oyunumuz İngilizce, İspanyolca, rusça, fransızca, almanca, portekizce, İtalyanca, Çince, felemenkçe, İsrail dili, endonezyaca, arapça, japonca, lehçe, türkçe ve vietnamca dahil olmak üzere 17 dilde mevcuttur.
• yeni yürümeye başlayan çocuklar için müzik oyunları, bebek telefonlarımızdaki akılda kalıcı şarkılar ve tekerlemelerdir. Bebekler için ücretsiz oyunlarımızı oynamayı seveceksiniz .
• gerçekten rahat olduğundan öteki okul öncesi öğrenme oyunları içinde öne çıkıyor. Yeni yürümeye başlamış olan çocuklar için eğlenceli, etkileşimli ve eğitici ücretsiz oyun.
• İndirip oynayabilirsiniz.

nasıl oynanır:
Öncelikle hepsini bir arada indirmeli ve dili seçmelisiniz. Üç oyun modu vardır: 1) küçük çocuğunuzun düğmelere basmış olduğunda çeşitli hayvan sesleri duyacağı mod; 2) sayı modu – düğmelere basarak çocuğunuz, seçilen dilde 0dan 9a kadar olan rakamların adlarını duyacaktır; 3) farklı müzikal seslerin duyulacağı çocuk modu için müzik oyunları.

anaokulu için bebek eğitimi benzer biçimde mobil oyunlarımız önerilebilir:
– 2 yaşındakiler için öğrenme uygulamaları;
– 3 yaşındaki çocuklar için;
– 4 yaş için;
– 5 yaş için .

bize e-posta gönderebilirsiniz: support@gokidsmobile. Com
facebooktayız: https://www. Facebook. Com/gokidsmobile/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.