BandLab – Müzik Stüdyosu APK 2022

10.18.1

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 246,385
Sürüm
10.18.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
54M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

BandLab – Müzik Stüdyosu APK 2022

BandLab dünya çapında 37 milyondan fazla kullanıcıya sahip en iyi parasız müzik kayıt ve sosyal müzik oluşturma platformu.

BandLab, beceri seviyen, arka planın mutlaka müzik yapmana ve paylaşmana imkan tanır. Çok kanallı Mix Editorumuz müziğini kaydetmeni, düzenlemeni ve remix’lemeni sağlar. Vuruşlar yap, yaratıcı efektler ekle, EDM, dubstep garage, hip-hop, house, rock, rap gibi tarzlardan oluşan, telifsiz ses paketlerinden döngüler ve örnekler kullan.

Oluşturabileceğin müzik konusunda sınır yok. Sınırsız bulut depolaması ve tüm cihazlardan ulaşılabilme özelliğiyle telefonunda oluşturduğun müziğe masaüstü tarayıcından eriş. Her yerde müzik yap.

BandLab’ın toplumsal ağ özellikleriyle, yeni dostlar bul, işbirlikçilerle bağlan yahut arkadaş müzisyenler, gitarcılar, vuruşçular, rapçılar ve daha fazlasıyla bir grup kur – seçmelere gerek yok! Creator Connect seni müzik zevkini paylaşan potansiyel vuruşçular, yapımcılar ya da DJlerle eşleştiriyor.

BandLab, bir müzik -vuruş oluşturucusundan, kaydetme uygulamasından yahut şarkı kayıtçısından daha fazlası. Sanatçılar ve DJler tarafından yapılma milyonlarca parçayı keşfet, hususi çalma listeleri oluştur ve hatta en iyi oluşturucuların müzik performanslarını canlı akışta izle.

BandLab’ı kullanmak 0 ÜCRETSİZ. Abonelik ücreti veya bir sınırlama yok. BandLab uygulamasını indir ve bugün müzik oluşturucusu ol!

► ÖZELLİKLER:

•*YENİ* Örnekleyici – Özel enstrümanlar oluşturman için yeni bir araç. Etrafındaki sesleri kaydet ya da BandLab’ın sunmuş olduğu 15.000’den fazla telifsiz örnekten seç yada kendi seslerini içe aktar ve yeni bir Örnekleyici Kiti oluştur. Hatta sadece kendi istediğin sesi almak için her bir örneği özelleştir. Müzikal yaratıcılık Örnekleyici ile sınırsız oldu.

BandLab – Müzik Stüdyosu 2022 APK Ücretsiz İndir

Onu bir ses kaydı uygulaması, vuruş oluşturucu, ses düzenleyici ve daha fazlası olarak kullan. İstediğin yer ve zamanda müzik yap.

• 330 Sanal MIDI Enstrümanı – Vuruşun için 808lere mi ihtiyacın var? Nota çizgilerin için sentezleyiciler mi? Peki ya sitar? Müzik yapabileceğin büyük çeşitliliğe Sanal MIDI Enstrümanlarımız var, tüm bunlar cebine sığan bir uygulamanın içinde.

• 180 Vokal/Gitar/Bass efekti ön ayarı – Gerçek zamanlı izlemeli dünya sınıfı efektlerle parçalarına o ilave muhteşemliği kat. Ortam seslerinden çılgın modülasyonlara, her insanın yaratıcı olabilmesi için ihtiyaç duyulan her şey var.

• Döngücü – Yetenek seviyesi ne olursa olsun herkes bir vuruşçu olabilir. Hareket halindeyken büyük bir döngü kütüphanesinden vuruşlar yapmaya başla, birazcık bireşim ya da yankı ekle veya tamamen yeni bir çalışma için özgür tarzda kendi yolunu belirle.

• Mastering – Parçalarını dağıtım için hazırla. Şarkını ya da kaydını karşıya yükle ve yerleşik mastırlamamız sihrini gerçekleştirsin. Mp3 ve öteki formatları destekler.

• Video Mix – İster bir vuruş üstüne serbest biçim çalışan bir rapçı ol ya da isterse sıcak bir solo üzerine yatan bir şarkı yazarı, ifadesel video klipler oluştur. Dünya sınıfı efektlerle videonu uçur!

• Keşfet – Oluşturmak için müsait ruh halinde değil misin? Sorun değil! BandLab bir eğlence kaynağı olsun, senin için derlenmiş yeni sanatçıları, tarzları ve koleksiyonları keşfet ve onlardan esin al.

• Creator Connect – Bir vuruşçu, imalatçı yahut şarkıcı mı arıyorsun? Hemen köşedeki yahut dünyanın diğer ucundaki aynı kafadan oluşturucuları bul! Profilini doldur ve seni müzik zevkini ve ilhamlarını paylaşan potansiyel işbirlikçilerle eşleştirelim.

• Akortçu ve Metronom – Vuruşunu veya akortunu hiç terk etmemen için uygar müzik oluşturucusu ve yapımcısı için gerekli olan araçlar.

• Parçaları Remixle – Bir bölüme başlamak için ilhama mı ihtiyacın var? Kendi vuruşunu ve remixini yapmak için oluşturucuların paylaşmış olduğu her insana aleni bir parçayı “fork et”.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.