Benim Hocam Mobil APK 2022

2.3.3

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 2,246
Sürüm
2.3.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
78M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Benim Hocam Mobil APK 2022

Arkadaşlar selam,

2016 yılından beri Benim Hocam Mobil Uygulaması ismi altında KPSS sınavına hazırlanan adaylarımız için elimizden geldiğince hizmet vermeye çalıştık.

Siz kıymetli öğrencilerimizin yoğun isteklerine kayıtsız kalamadık ve sizlerden gelen yoğun talepler üzerine uygulamamızı yeniledik ve hizmetinize sunduk.

Benim Hocam Mobil uygulamasında sizleri ne tür özellikler bekliyor gelin hep birlikte değerlendirmeye çalışalım.

1) Benim Hocam Videoları:

KPSS – YKS – TYT – AYT -YDS – YÖKDİL – ALES- DGS sınavları ile ilgili olarak eklenmiş olan bütün videolarımıza mobil uygulamamız üstünden kategorize edilmiş bir halde erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca tamamlamış olduğunuz videoları izledim olarak işaretleyerek ders tamamlama durumuzu uygulamamız üstünden takip edebilirsiniz.

2)Videolara Entegre Ders Notu Ekleme Özelliği:

İzlemiş olduğunuz bütün ders videolarının altına video sırasında hocalarımızın önemli olarak vurguladığı yerleri not alarak kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz notlara hemen sonra yine uygulamamız üstünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu notlara ek olarak Ders notlarım bölümünden de erişim sağlayıp lüzumlu ekleme ve düzenlemeleri yapabilirsiniz.

3)Ücretsiz Test Modülü:

Takipçilerimize özel gösterim evimiz tarafından sunulmuş örneksiz ve ücretsiz testlere uygulamamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Her geçen gün uygulamamıza yeni testler eklendikten sonra sizlere dinamik bir test ortamı hazırlanmıştır.

4)Sınav Geri Sayım Sayacı:

Uygulamamızın ana sayfasına sizler için geri sayım sayacı eklenmiştir. Buradan hazırlanmakta olduğunuz sınavı seçerek hedefinize ulaşmaya kaç gün kaldığını takip edebilirsiniz. Ayrıca alakalı sınavların ilk ve son başvru günleri için hatırlatma bildirimleri ayarlayabilirsiniz.

Benim Hocam Mobil Apk download

Flash kart şeklinde hazırlanmış olan bilgi kartları boş zamanlarınızı bereketli geçirebilmek için birebirdir. Dilerseniz arkadaşlarınız ile sual yanıt yaparak bilgi kartı çalışmalarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

6)Bildirim Sistemi:
Uygulamamızın en mühim kısmını bildirim sistemi oluşturmaktadır. Gün içerisinde yayın evimizin alanında uzman kadrosu tarafınca sizler için özenle hazırlanmış bilgiler günün belli saatlerinde sizlere uygulamamızın bildirim kanalı yardımıyla sizlere iletilecektir. Gönderilmiş olan bu bilgiler sizler için fazlaca faydalı olacağını düşündüğümüz bilgilerdir.

7)Rehberlik Blog Sistemi:
Konularına göre kategorize edilmiş blog makaleleri ile hem rehberlik hizmeti alacak hemde gündemi takip etmiş olacaksınız.

8)Deneme Takip Sistemi:
Çözmüş olduğunuz deneme sınavlarına ait doğru ve yanlış bilgilerini uygulamanıza kaydederek tüm derslerdeki ilerleme durumunuzu ayrı ayrı grafikler ile takip edebilirsiniz.

Destekleriniz ile Benim Hocam Mobil uygulamasını her geçen gün daha verimli hale getirmek için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Unutmayın Benim Hocam Senin Başarın….

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.