Beyin Oyunları Hafıza Düşünme 2022 APK İndir

3.32

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 28,586
Sürüm
3.32
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
55M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Beyin Oyunları Hafıza Düşünme 2022 APK İndir

Hoş Geldiniz Beyin Eğitimi – Beyin Oyunları Hafıza becerilerinizi kullanarak değişik Mantık bulmacaları çözmenin ve fizik hesaplamalarının tadını çıkaracağınız Yetişkinler 2021 için. Eğlenceli bir zihin bulmaca ve zeka dolu tam bir akıl oyunu oyunları. Sadece bu parasız kurmanız bilinçli oyunlari ve soruları süratle çözmeniz ve puan kazanmanız gerekiyor.

Bu hafıza zeka oyunları oyunu zihin becerilerini artıracak ve beynini Mantık Bulmacaları ve Karmaşıklıkları çözmek için çok zeki yapacak. Eğer oldukca akıl oyunu ve beyninizi iq seviyenizi test etmek istiyorsanız, bu Beyin Oyunları ya gidin. Bu Mantıksal akıl oyunu ücretsiz oynamak, sizin için iyi bir seçim olacaktır.Hiç bir vakit kaldıramazsınız akıl oyunları İq seviyeniz en çok seviyeye ulaşana kadar Yetişkinler İçin oyununu.

İşte bir çok beyin egzersizi bir beyin odaklama oyunu akil oyunlari. Sadece bütün soruları çok hızlı bir şekilde ezberlemek ve halletmek istediğiniz kategoriyi seçmeniz gerekir. Aklını kullan ve zeki bir beyin becerisi oyuncusu ol.

Beyin antrenmanınızda zamanınızı öldürmek istiyorsanız, Google Play Storeda beyin egzersizi yada ücretsiz mantık oyunları arayın ve buradaki Mantık Bulmacaları oyununu bulun.Nihai koleksiyonunu getiriyoruz beyin oyunları Size yetişkinler için ve zeka oyunları büyükler için zeka geliştirici oyunlar da dahil olmak suretiyle.

Beyin Oyunları: Hafıza Düşünme Apk Ücretsiz İndir

Şimdi boş zamanınızı boşa harcamayın, ancak yetişkinler için bu beyin egzersizi – zeka oyunları ve hafıza oyunları yükleyin ve en iyi bulmaca çözücüsü olarak zihninizi eğitin. Bu oyun ancak zihninizi yanlısı ve süratli yapmak için yapılır.

Beyin Eğitimi – akıl oyunları Yetişkinler İçin, beyninizi zorlamanızı elde eden süper kolay ve keyifli bellek oyunlarının bir koleksiyonudur. Analiz etme, hızlı düşünme ve bilgiyi hissetme, anımsama, strateji oluşturma ve işlem yapma kabiliyetinizi geliştirmek için bu zorlu zeka oyunları oynayın.

Zihninizi ustalaşmış ve sıradan keskinleştirici. Sadece ücretsiz zeka soruları oyunları internetsiz yükleyin ve bulmaca çözme efsanesi haline gelin. Bu, zihninizi keskin ve akıllı yapmak için en iyi Mantık bulmacalarından ve iq oyunlarından biridir.

Beyin Eğitimi – Beyin Oyunları Yetişkinler İçin benzer biçimde değişik kategoriler içerir:

Beyin Odak
Hızlı Düşün – erişkin oyunları
Kalıcılık
beyin becerileri IQ
Mantık
Refleks

Artık yetişkinler için bu ücretsiz beyin jimnastiği oyunlarını oynayabilir ve eğlenirken beyninizi daha iyi çalışması için eğitin. Bu uygulamadaki mantık tabanlı bilinçli oyunlari veya parlak zeka oyunlar beyninizin genel aktivitesini ve sağlığını artırmanıza destek olacaktır.- Beyin Eğitimi Beyin Oyunları gerçekleştirin:Yetişkinler için size destek olacaktır

bilişsel yetenekleri iyileştirilmesi senesinde
daha iyi bir şekilde Süreç şeyler
daha iyi bir şekilde şeyleri anlamak için
lütfen konsantrasyon seviyesini geliştirin
Strateji ezberlemek için ve daha bereketli bir şekilde
Reflekslerinizi sınayın zeka geliştirici oyunlar

beyin eğitimi – zeka oyunları büyükler için her insanın zihinsel becerileri ve bilişsel yetenekleri üzerinde çalışmasını sağlar ve hafızasını geliştirir ve onları ücretsiz bir şekilde etken tutar. Yaşınız mutlaka, Beyin Eğitimi – Yetişkinler İçin Hafıza Oyunları oynayabilir ve beyninizi daha iyi emek harcaması için eğitebilirsiniz.

ŞİMDİ cihazınıza ÜCRETSİZ Beyin Eğitimi akıl oyunları indirin ve başlayın!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.