Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

BiP Apk indir

En Son sürüm Apk BİP Apkİste.Com da hemen tıkla indir

Kaliteli ve güvenli iletişimin adresi BiP! Dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcı güvenli iletişim için BiP’i tercih ediyor.

BiP ile anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama fonksiyonlarının beraberinde fotoğraf, video, doküman, sesli mesaj ve konum gönderebilirsiniz.

Üstelik dünyada ilk defa 15 kişilik HD kalitede sesli ve görüntülü arama özelliği BiP’te !

Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz yüzlerce servise ve geniş kitlelerle iletişim kurabileceğiniz yüzlerce kanala erişebileceğiniz ve daha pek çok özelliğe sahip olabileceğiniz benzeri olmayan bir uygulama.

bip apk indir

BiP ÜCRETSİZDİR: BiP kullanımı ücretsizdir ve herhangi bir üyelik ücreti ödenmez.
Tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İletişim Pass kullanıcıları internetinden harcamadan BiP’te mesajlaşabilir, bireysel ve grup sesli ve görüntülü görüşmelerini yapabilir.
bip apk eski sürüm

BiP GÜVENLİDİR: BiP’te sohbetlerinize ve aramalarınıza kimse erişemez.
Mesajlar, iletilen cihazlar ve sunucular arasında global uygun standartlarda biçimde TLS şifreleme yöntemi ile güvenli bir biçimde taşınır. Herhangi bir üçüncü şahıs araya girip mesajlarınıza erişemez ve okuyamaz.
BiP, mesajlarınızı saklamaz. Gönderilen mesajlar alıcıya ulaşana kadar şifreli olarak iletilip, iletildiği anda silinir. Kullanıcılar da dilediği zaman BiP hesabını hiçbir iz kalmayacak biçimde silebilir.

bip apk indir uptodown

BiP izinsiz hiçbir veriyi paylaşmadığı gibi, kullanıcılarından izin almak için dayatma ve ayrımcılık yapmaz.

BiP ÖNCÜDÜR : Dünyada ilk kez tek aramada HD kalitede ve ÜCRETSİZ olarak 15 KİŞİYE kadar kesintisiz sesli ve görüntülü görüşme (konferans) fırsatı sunar.

BiP KALİTELİDİR: BiP ile fotoğraf ve videolar gerçek kaliteleriyle yollanabilir. Fotoğraflar gönderilmeden önce yazı, çizim ya da emoji ilave edilerek renklendirilebilir.

BiP FARKLIDIR: BiP sıradan bir mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlası…
bip apk hile
• 15 kişiye kadar sesli ve görüntülü görüşme
• Çeviri özelliğiyle, 106 dilde anında mesajlaşma
• Acil Durum Butonu ile tek tuşla durumunu bildirebilme, internet olmadığı durumlarda Bluetooth ile kesintisiz iletişim
• “Kişiselleştirme” özelliğiyle kişiye özgü ana menü
• Günlük hayata uygun, popüler yüzlerce BiP Keşfet teknik servisi
• BiP Web ile telefonun kapalı olsa bile iletişim ve sesli ve görüntülü grup görüşme özelliği

bip apk son sürüm

Görüntüler

4 comentarios en "BiP Apk İndir"

 1. Caner Dayanç Diyor:

  Bir yıldızı dahi hak etmiyorsunuz. “Bu hafta bip yıldızlarına dahil değilsiniz” demek ne demek? Milleti zorla Turcell mağazalarından paket almaya zorluyorsunuz. Vereceğiniz internet günlük 1 GB onun için de kırk dereden su getittiriyorsunuz. Yaptığınız şey gerçekten de kullanıcılara saygısızlık. Eski sürüm de istenilen mesaj sayısı kadar mesaj atar internetimizi alırdık şimdi ise öyle bir şey yok. Resmen kullanıcılarla dalga geçiyorsunuz. İşinize gelmeyen yorumlara da yanıt vermiyorsunuz.

 2. mehmet baykan Diyor:

  İşyerim zorunlu kıldığı için bunu kullanıyorum. Dakika başı servisler sekmesine gelen mesajlar bıktırıyor. Telegram, WhatsApp…vs da güncelleme yapıyor. Ama adamlar playstore da, appstore da…vs.şunları ekledik diye açıklamalar kısmında ustruplu bir şekilde izah edip bırakıyorlar. o bibip sesine de ayrıca gıcık oluyorum arka arkaya mesaj geldiğinde hiç çekilmiyor. eyyorlamam bu kadar.

 3. batuhan baş Diyor:

  Bütün hediye servislerini ücretli yapıp, hediyeyi para ile satmaya çalışan artık kullanımını %10 lara düşürdüğüm bir uygulama. Türkcell galba son yıllarda para kaybetmeye başladı. 1 aylık paketleri 28 gün e indirme, belirli yükleme üzeri kullanılabilen Türkcell uygulamalarında geçerli hediyeleri ya düşürme ya da kaldırma, verdiği hediyelere ücret biçme vs. örnekler verilebilir. Memnun olduğum tek şey müşteri temsilcileri onun dışında pek bir olayları kalmadı artık. !!!!!!!!!!!!! ????????????????

 4. yusuf yiğit Diyor:

  Görünüşü çok göze hitap etmiyor. Kullanırken insanı celbeden bir ara yüze, kullanıma haiz olabilir. Renk seçimi dahi önem arz etmektedir. Kişi kullanmaya başlamadan açar açmaz , aaaa ne kadar hoş bir görünümü var diyebilmeli sonra ki adım kullanım opsiyonları olmalı ki zaten benzer uygulamalarla aynı opsiyonlar kullanılıyor çok da kafa yormaya gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.