BiSU – Damacana Su Siparişi APK 2022

7.14.3

HEMEN İNDİR
2.8/5 Oylar: 17,891
Sürüm
7.14.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
78M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

BiSU – Damacana Su Siparişi APK 2022

BiSU bir su siparişi uygulamasıdır.

UNICEF amp; BiSU işbirliğiyle, BiSUdan verdiğin her sipariş için, senin adına temiz suya erişemeyen 1 çocuğun 1 günlük su ihtiyacını karşılıyoruz.

BİSU ile İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Konya, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Samsun, Burdur, Balıkesir, Afyon ve Muğla illerinde istediğin su markasını seçerek tek tuşla su siparişi verebilirsin.

BİSU ile;
– Bulunduğun bölgede hizmet veren Hayat Su, Saka Su, Sırma Su, Damla Su, Vakıf Taşdelen Su, Buzdağı, Korusu, Gürpınar, Taşkesti ve Dağdelen benzer biçimde tüm su markalarını bir arada görebilirsin,

– Su markalarının pH değerlerini, bayi hizmet puanını, damacana su fiyatlarını, ürün çeşitlerini (damacana, cam damacana, pet şişe), ödeme seçeneklerini görebilir ve karşılaştırabilirsin,

– Su markalarının BiSUya özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsin,

– Suyun teslimat zamanını seçerek istediğin zamana sipariş oluşturabilirsin,

– Su siparişini kapıda nakit olarak ödeyebileceğin benzer biçimde mobil ödeme, BKM Express, yahut Hopi Paracık kullanarak da yapabilirsin,

Bunları yaparken hiç bir EK ÖDEME ve KOMİSYON olmadan, damacana, cam damacana yahut pet su siparişini BİSU ile güvenle verebilirsin.

BiSUda mobil ödeme özelliği MasterCarda ait Masterpass altyapısı ile korunmakta ve kart bilgileriniz hiçbir koşulda firmamız tarafından saklanmamaktadır.

Su siparişinin geciktiği durumlarda bize bildirebilirsin.

BiSU – Damacana Su Siparişi Apk download

İstediğin marka su, tek tuşla kapında!

Şimdi, evinin haftalık alışverişlerini de BiSU’dan yapabileceğin yeni market servisimiz Bi’market ile 7 gün, 10:00 – 24:00 saatleri arasında hizmetindeyiz. BiSU uygulamasından Bi’market’e geçerek en taze, en kaliteli, binlerce çeşit market ürününe, sudan ucuz fiyatlarla, bi’dolu fırsatla ulaşabilirsin. Bimarket, Şimdilik ancak İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bodrumda.

BiSUdan tek tuşla su siparişi verebileceğin markalar:

Hayat Su, Saka Su, Sırma Su, Damla Su, Vakıf Taşdelen Su, Buzdağı, Korusu, Gürpınar, Abant, Ovacık Su, Sultan Su, Lacivert Su, Fuska Su, Ceysu, Kardüzü Su, Özlem Su, Eylül Su, Fındık Su, Aroma Su, Miray Su, Dağdelen Su, Kardelen Su, Haznedar Su, Hamidiye, Sırmakeş, Pürsu, Taşkesti, Hisar.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.