Blitzkrieg Online WW2 Strategy 2022 APK İndir

Actualización
2 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Blitzkrieg Online WW2 Strategy 2022 APK İndir

Blitzkrieg, 2. Dünya Savaşı zamanlarında geçen oldukca oyunculu bir strateji oyunudur. Koalisyonlarda diğer oyuncularla ittifak kurun. Gerçek zamanlı bir halde tek bir harita üzerinde 100 çevrimiçi oyuncuya karşı savaşlarda savaşın. Önceden tanımlanmış yollar gibi herhangi bir sınırlama olmaksızın birimlerinizi tüm harita üzerinde serbestçe hareket ettirin.

Askeri oyun:

Tüm haritayı fethetmek için stratejinize uygun 2. Dünya Savaşı birlikleri, kara araçları, uçakları veya harp gemileri inşa edin. Düşmanınızdan daha kuvvetli, daha süratli ve daha iyi olmak için bütün ordularınızı yükseltin.

Bölgeleri geliştirme:

Farklı bonuslara haiz muhtelif yerlere yerleştirilmiş zekice bina seçimleri ile ülkenizi geliştirin.

Blitzkrieg Online WW2 Strategy Apk Full

Diplomasi:

Oyunu kazanmak ve haritadaki öteki yerleri fethetmek için diğer oyuncularla ittifaklar kurun. Koalisyonlara katılın yada bölgelerini almak için diğer uluslara karşı bir savaş başlatın.

Strateji ve taktikler:

Rakiplerinize karşı tüm savaşları kazanmak için ordularınızı harika taktiklerle bir savaşa çağırın. Blitzkrieg Onlineda bütün birimlerinizi tüm harita üzerinde herhangi bir limit olmaksızın serbestçe hareket ettirebilirsiniz! Savaş stratejinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz – artık birimler için evvel belirlenmiş yollar yok. Taktiklerinize göre mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için ordularınızı dağıtın yada birleştirin. Savaş alanınızı seçin – kara, hava yada deniz ve rakiplerinizi eleyin.

Özellikler:

Gerçek zamanlı, fazlaca oyunculu
Eşzamanlı 100 oyuncuya kadar
Muazzam çeşitlilikte haritalar
2. Dünya Savaşı birlikleri ve araçları
Koalisyonlar ve ittifaklar
Serbest ünite hareketi – evvelinde belirlenmiş yol yok
Limitsiz taktik ve strateji
Kara, hava ve deniz savaşları
PC ve mobil beraber oynayabilme
Gelişmiş casus sistemi

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.