Bluecoins – Maliye Ve Bütçe APK 2022

12.5.8-11607

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 29,398
Sürüm
12.5.8-11607
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
19M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bluecoins – Maliye Ve Bütçe APK 2022

Bluecoins aynı zamanda mükemmel bir gider izci, bütçe ve para yöneticisi aracı olan inanılmaz derecede rahat bir finans uygulaması. Paranızı, giderlerinizi, gelirinizi ve bütçenizi etken bir biçimde tedvir etmek için en eksiksiz raporlama ve çözümleme araçlarına haizdir. Kişisel finans, aile bütçesi kontrolü ve hatta kendi minik işletmeniz için kullanın. Giderlerinizi aylık pdf raporları oluşturun, bütçenizi ortaklarınızla yönetin yada verilerinizi elektronik tablolara aktarın! Çok basit ve vakit kaybetmeden kendi finans ve bütçe uzmanınızın ne kadar olabileceğine şaşıracaksınız. Şu an paranızın kontrolünü elinize alın!

İçiniz rahat olsun ve daha özgürce yaşamak talep eder misiniz? – ŞİMDİ İNDİRİN!

Bizi bugün en iyi bütçe ve finans uygulaması icra eden nelerdir?

quot;Cihazlar arasında kesintisiz veri senkronizasyonu ile minimalist ve bereketli. Kullanıcıların, kredi raporlarını, banka hesaplarını, kredileri ve borçlarını grafik raporları vesilesiyle izlemelerine destek sağlar ve haftada, ayda, çeyrekte görüntülenebilen özelleştirilebilir bütçe kategorileri sağlar. Ve yıl, diğerleri arasında. Quot;
-CNN, Temmuz 2018

Finansman ve bütçe kolaylaştı: Finansman resminizi büyük veya minik olarak anlamanızı kolaylaştıran pak ve basit bir kullanıcı arayüzü. Tüm hesaplarınızı banka kayıtlarınızla mutabık kılmak, kredi kartı beyanları bir esintidir.

Bluecoins – Maliye Ve Bütçe Apk download

Bu mükemmel finans uygulamasını kullanırken öğreneceğiniz ve iyi olacağınız şeyler bunlar!

‍ Anlamlı raporlar: hızlıca tatbik arasında oluşturduğunuz raporları ve grafikleri idrak etmek kolaydır. Paranız, bütçeniz, giderleriniz, geliriniz ve daha fazlasıyla ilgili tüm finans detayları kolayca pdf, excel, html olarak dışa aktarılabilir ve hatta direkt yazdırma için yazıcınıza gönderilebilir! Bu uygulamanın raporlama özelliği, sınıfının en iyisi olarak kabul edilir!

‍‍ Verilerinizi her yere götürün: verilerinize birden fazla cihazdan ve aile üyelerinden emin bir halde erişin! Verilerinizi paylaştığınız herkes masraflarını yada gelirlerini kendi cihazlarına girebilir. Verilerinizi senkronize etmek ve paylaşmak için kendi Google Drive veya Dropboxınızı kullanın. Mükemmel çoklu para birimi özelliği yardımıyla paranızı dilediğiniz vakit, arzu ettiğiniz yerde yönetebilirsiniz!

Diğer mühim özellikler: Şifre / parmak izi güvenliği, QIF / CSV içe iktibas, fatura hatırlatmaları, nakit akışı ve net kıymet analizi, kripto para birimleri desteği, gelecekteki finans / gider / gelir tahminleri, çoklu dil desteği, çoklu tema desteği ve AMOLED dostu koyu temalar .

Bluecoins finans ve bütçe, 2018’de Google Editör’ün Seçimidir

İzinler: bütün izinler kullanıcı yetkilendirmesi gerektirir ve Geliştirici iletişim bilgilerinde bulunan Gizlilik Politikası bağlantımızda detaylı olarak söylenmiştir.

Herhangi bir geri bildirim yada endişeniz var mı? Lütfen bizlere support@bluecoinsapp.Com adresinden e-posta gönderin; size yardımcı olmaktan kıvanç duyarız.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.