Bottle Jump 3D Apk İndir

1.16.2

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 280,296
Sürüm
1.16.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
90M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bottle Jump 3D Apk İndir

Son zamanlarda herkesin favorisi şişe çevirmece artık telefonunda! Su şişen odadaki tüm engelleri aşsın, sen de bir çevirme üstadı ol! Bottle Jump 3D oyna, arkadaşlarına meydan oku ve kucak dolusu eğlen!

Bottle Jump 3D oyununda hedefin bütün bölümleri tamamlamak ve son çevirmeyi tamamlamak! Şişeni çevirirken o şekilde bir ayarlama yap ki dik dursun. Ama dikkatli ol! Şişeni zemine değerse şişen kırılıverir.

Oyun fırlatma kontrolleri son aşama basittir. Ekrana dokun ve şişenin dönmesini izle. Daha yükseğe fırlatmak ve şişeyi havada döndürmek için ekrana iki kere dokun! Öğrenmesi basit, ustalaşması zor.

Engelleri aş ve bir sonraki odaya ilerle. Ne kadar oldukca seviye geçersen, ödüllerin o denli müthiş olacak! Tüm şişe çevirme meydan okumalarını ilk denemede tamamlayabilir misin?

Yeni harika şişe görünümlerinin kilidini açmak için toplayabildiğin kadar çok altın kapak topla! Süt, kola, zehir ve daha bir sürü şişe seni bekliyor. Harika şişelerle ilgi çekici tik tok videoları yap!

En iyi tik tok oyunlarından birini çevrimiçi yada çevrimdışı oyna! Bu keyifli şişe çevirme oyunu WiFi bağlantısı gerektirmez, doğrusu istediğin yerde oynayabilirsin.

Zor bigün sonlandı ve yorgunluktan bitap mı düştün? Bottle Jump 3D, şişeleri çevirirken stres atmak ve rahatlamak için mükemmel bir seçenek.

Bottle Jump 3D Apk Full download

Tüm bölümleri tamamlayabilir misin?
– Basit fakat coşku verici oynanış! Kendini şişe çevirmekten alamayacaksın!
– Stres at. En iyi rahatlatıcı oyunlardan birini oynayarak dinlen.
– Bölüm dekorasyonu ile etkileşim kur! Görevleri tamamlamak için etraftaki eşyaları kullan
– Onlarca mükemmel görünümün kilidini aç! Tüm şişeleri topla!

Şişe meydan okuması hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Bottle Jump 3D oyna ve şişeni engellerin üstünden çevirerek bir şişe çevirme üstadı ol!

========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
Facebook: https://www.Facebook.Com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.Instagram.Com/azur_games
YouTube: https://www.Youtube.Com/AzurInteractiveGames

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.