Braindom 2 Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları Apk İndir

1.4.8

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 1,135,457
Sürüm
1.4.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
158M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Braindom 2 Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları Apk İndir

Aklınızı değiştirecek ve sizi zorlayacak zeka bilmeceleri: kim kimdir? Kim yaptı? Babası kim? Bil bakalım kim? Çözebilir misin?

bir trivia yıldızı şeklinde trivia ve sınavları kırmayı seviyor musun?
bir bilmece ustası gibi bilmeceleri ve gizemleri çözmek için gerekenlere haiz misiniz?

braindom 2: kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları şüphesiz mobil cihazlar için sıkıntılı ücretsiz trivia oyunlarından biridir.

zihninize biraz beyin vermek istiyorsanız, burası tam da bunu yapmak için mükemmel bir yer. Bu popüler çevrimiçi oyun, kelimelerde, fotoğraflarda ve probleminin kendisinde gizlenmiş ipuçlarıyla birden fazla zeka oyunu ve bilmeceden doğar.

hilelerle dolu, bundan dolayı bilmeceleri çözmek ve zor bulmacaları alt etmek için ipucu avcısı dedektif görevinü oynamaya hazır olun.

bir bölüm trivia ve bir bölüm dedektif oyunu, braindom 2: kim kimdir? Katiyen zekâ oyunları, her seviyeyi kırarken size doyum edici bir zafer hissi verecektir.

braindom 2: kim kimdir? Katiyen zekâ oyunları, beyni olağan düşünme biçiminden çıkarmanın zor bir yoludur. Mükemmel bir zeka oyunu testi.

Çoğu iq oyununun, iq testlerinin ve beyin oyunlarının aksine braindom 2: kim kimdir? Katiyen zekâ oyunları, beyninizi geliştirmek için benzersiz bir konsepttir. Bu mobil oyun iqnuzu yükseltir, sizi kandırır, beyin yıkama düşünme alışkanlıklarınıza gülünç ve gülünç bir halde meydan okur.

braindom 2: kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları de zihninizi keskinleştirmek için biroldukça zor bulmaca, birçok ücretsiz beyin oyunu ve akıl oyunu var ve tamamen ücretsiz bir oyun. Üst seviye ücretsiz mobil oyunlardan biridir. Sıkıntılı bir iq testi!

braindom 2: kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları, mobil cihazlar için en iyi oyunlardan biridir. Beyin oyun oynarken zihninizi sudan geçirin, ne güzel bir fikir!

en coşku verici şey, herkes trivia yıldızı veya bilmecelerin ustası olmak için yarışırken, bir malumat uçurumışması yada arkadaşlarınızla ve ailenizle oynadığınız bir maskaralık partisi benzer biçimde sıkılmayacağınızdır.

zorlu bulmacalar ve zeka oyunları ile beyninizi eğitmenize yardımcı olan bir brian testi.

braindom 2 rollendirirken sayısız bilmece ve teaser ile beyne meydan okuyarak beyninizi çeşitli sıkıntılı bulmaca oyunlarıyla eğitebilirsiniz.

Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları Apk Ücretsiz İndir

braindom 2: kim kimdir? Riddles master mind game, yüzlerce keyifli oyun, bilmece oyunları, zor bulmacalar, beyin testleri, iq testleri, kelime oyunları ve çok çeşitli trivia çatlakları sunan mobil cihazlar için en iyi ücretsiz beyin oyunlarından biridir.

bu oyun, bir dahi olup olmadığınızı test etmek için sıkıntılı sınavlar sunan iq tabanlı bir beyin oyunudur. Orijinal bulmaca oyunları ve zorlu zeka oyunları ile bu tatbik beyninizi daha fazla düşünmeye iter, iq seviyeniz yükselir. Zeka oyunları testinin keyfini çıkarın!

Önemli özellikler:

beyninizi güçlendirmek için benzersiz ve zor bir zeka oyunu.
aldatıcılıklarına rağmen çözülmesi gereken yüzlerce zor trivia testi.
arkadaşlarınızın iqsunu kontrol etmek için beyin testini bir iq testi olarak da kullanabilirsiniz.
gizemleri çözün, ipuçlarını bulun ve eğlenin.
kutunun haricinde düşünmek için beyniniz yıkanacak.
kim ve kim bilmecelerinin bedava oyunu, tahmin et kim? Farklı durumlarda
meydan okumayı seveceğiniz zor oyunlar.
bilmece ustası olmak için süper yıldız iqya sahip olmalsıcaklıkn.
rahat oyun, beyin testi ve zor zihin bulmacası hepsi bir arada.
rahatlatıcı oyunlar, trivia soruları stresinizi alacak.
beyin enerjisinizü artırmak için tonlarca trivia imtihanı içeren zeka uygulaması.
akıl oyunları için bu beyin yıkamayla beyninizi yıkayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.