Brawl Stars Apk indir

38

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 3
Sürüm
38
Actualización
18-02-2021
Gereksinimler
Android 4.3+
Boyut
151 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Brawl Stars Apk, gerçek oyuncularla savaşabileceğiniz yeni bir çevrimiçi aksiyon oyunudur. Clash of clans, boom beach ve clash royale oyunlarının yapımcısı olan Supercell şirketi tarafından geliştirildi. Brawl Stars dışındaki 3 oyunu da milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiş ve halen milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Brawl Stars oyunu da diğer oyunları gibi Play store’a eklendikten hemen sonra çok hızlı şekilde milyonlarca oyuncuya ulaştı. İndiren ve oynayan oyunseverlerin beğenisini kazanan oyun için hileli apk modları araştırılmaya başlandı.

Brawl Stars Apk Nasıl Oynanır?

Brawl Stars, online olması nedeniyle oynandığı sırada aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Oyun içerisinde 5 farklı oyun modu bulunmakta. Genel olarak tüm modlarda oynama konsepti aynı olsa da her modda farklı aksiyonlar yer alıyor. Oynayacağınız tüm modlarda farklı oyun oynuyormuşçasına bir hisse kapılabilirsiniz.

Brawl Stars Altın ve Elmas Hileli Apk İndir

Bir çok oyunda olduğu gibi bu oyunda da insanlar hileli apk modlar aramakta. Oyuna ekstra para vermek yerine hileli modları araştıran oyunseverler için güzel haberlerimiz var. Brawl Stars altın ve elmas hileli mod apk sitemizde yayınlandı. Brawl Stars Apk indir butonuyla hemen hileli apk’yı indirebilirsiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.