Bundle Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu 2022 APK İndir

4.2.48

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 49,953
Sürüm
4.2.48
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bundle Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu 2022 APK İndir

Gün arasında bilmeniz gereken tüm haberleri sizin için bir araya getiren, Türkiye’nin en kapsamlı haber uygulaması. Gündemin öne çıkan başlıklarının ve son dakika gelişmelerinin yanı sıra farklı alaka alanlarına yönelik çok sayıda deposu da kullanıcılarıyla buluşturan Bundle sayesinde kaçırmamanız ihtiyaç duyulan her şey elinizin altında.

NTV’den Euronews Türkçe, Habertürk ve National Geographic’e; Uplifers’tan Vogue Türkiye’ye, Bloomberg HT’den Bilimfili ve Teyit.Org’a; farklı içerik ve perspektifleri bir arada sunan Bundle’da, kovuşturmak dilediğiniz haber kaynağı ve yazarları kendiniz belirleyerek tamamen şahsi bir haber akışı oluşturabilir, tüm yeni gelişmelerden tek bir uygulamayla haberdar olabilirsiniz.

• Kendi gündemini yarat – My Bundle ile kendi bakış açınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kaynakları takip ederek tamamen kişiselleştirilmiş bir haber akışı oluşturabilirsiniz: Tüm favori mecralarınızdan en yeni haber, içerik, yazı ve hikayelere tek bir noktadan erişebilir, kaynaklarınızı kategorilere ayırarak takip edebilirsiniz.

• Son dakika gelişimleri – Bundle ile gündemin en mühim başlıklarını ve öne çıkan haberlerini anlık bildirim olarak alır, bütün gelişmelerden önce siz haberdar olmuş olursunuz.

• Daily Bundle – Bundle editörlerinin elle derlediği, günün öne çıkan haberlerini içeren Daily Bundle’la günü, bilgileri atlamadan kapatabilirsiniz.

• Benzersiz arama özelliği – Bundle, aradığınız anahtar kelimeler doğrultusunda çıkan neticeleri size anında verir. Tüm haberleri, başlıkları, yazarları ve fazlaca daha fazlasını aratabilirsiniz. Üstelik bu gelişmiş arama özelliği tamamen parasız!

• Okuyucu Modu – Reklamlar dikkatinizi dağıtıyorsa, okuyucu moduna geçerek sadece içeriğe odaklanabilirsiniz.

• Çevrimdışı Modu – Metroya mı bindiniz ya da kör bir noktada mısınız? Mesele değil, haber akışınıza bir kere yüklenen tüm içerikleri -bağlantınız kopsa da- okumaya devam edebilirsiniz!

• En güncel haberler – Bundle, en aktüel haberleri kullanıcılara anlık olarak ulaştırır. Bundle’la alaka alanlarınız doğrultusunda teknoloji, spor, ekonomi ve bilim benzer biçimde pek oldukca kategoriden en popüler ve mühim haberleri yeniden ilk bilen siz olursunuz.

• Tüm dünya parmağınızın ucunda – ABD, İngiltere, Almanya ve dünya çapında 18 farklı ülkeden haber ve içerikleri okuyabilir, mahalli gündem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

• Gündemin ötesine geçin – Bundle editörlerinin günlük seçimlerinin yer almış olduğu Hot Bundle ile en ilginç, ilham verici ve zihin açan içeriklere ulaşırsınız..

Bundle: Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu APK 2022

• Kullanması basit, bırakması zor – Bundle’ın ödüllü tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle dilediğiniz habere kolayca ulaşır, tümüne bir çırpıda göz atarsınız. İnternet kotanız kısıtlıysa haber görsellerini kapatabilir, beyaz fer gözünüzü yoruyorsa karanlık tema seçeneğini kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızla giriş yaparak kayıtlı haberlerinizi ve takip ettiğiniz kaynakları tüm cihazlarınız arasında eşitleyebilirsiniz.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi: https://www.Bundletheworld.Com/mobileapp/termsofuse/tr

Tüm bunların yanında hem gündeme aynı zamanda Bundle’a dair tüm gelişmeleri Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/bundlenews/
Twitter: https://twitter.Com/bundleapp/
Instagram: https://www.Instagram.Com/bundlehaber/

Yepyeni Bundle ile alakalı düşüncelerinizi duymaktan büyük mutluluk duyarız: Uygulamanın Ayarlar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.