Busy Shapes Colors- Renkler ve Şekilleri öğrenin 2022 APK İndir

1.6

Sürüm
1.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
67M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Busy Shapes Colors- Renkler ve Şekilleri öğrenin 2022 APK İndir

11 şekil ve 11 rengin isimlerini öğreten eğlenceli, motive edici ve son derecede sezgisel oyun bahçesi, yürümeye yeni başlayan ve okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlandı. Sürpriz! Şirin penguenlerimiz evlatları seviyelerde ilerlerken eğlendiriyor.

Dahası, öğretmenler olarak bizler, birtakım evlatların öğrenmek için daha çok zamana ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu yüzden veliler ve öğretmenlerin odaklanma için sadece bir şekil veya bir renk seçebilmelerini sağlayan eşsiz bir quot;odaklanmaquot; özelliği geliştirdik.

Busy Shapes amp; Colors basittir, yürümeye yeni başlamış olan çocuklar için mükemmel bir şekilde adapte edildi ve onların ince motor becerilerini keskinleştirmek için hususi olarak tasarlandı. Ayrıca, çocuklar seviyelerde ilerlerken yeni meydan okumalarla karşılaşıyor ve alaka seviyelerini ve etkileşimlerini koruyorlar. Örnek olarak, şekillerin üzerindeki keyifli efektler onların ihtiyaç duyulan çabukluk ve yetenek seviyesini arttırıyor.
Temelini ödül kazanan Busy Shapes uygulamasından alan bu oyun 0 sezgisel, bu da onu okul öncesi çocuklar için ülkü bir hale getiriyor. En başından itibaren, çocuklar renkler yahut şekiller üstünde odaklanmayı seçebilir veya bu ikisini karıştırabilirler. Hangi yolu seçerlerse seçsinler, düzenli olarak onları daha da ilerlemeleri için motive edecek şirin bir penguen animasyonu bulacaklar.

ÖZELLİKLER:
– 150 kesintisiz artımlı seviye
– Çok noktalı dokunma oyunu
– 4 oyun modu: renkler, şekiller, renkler ve şekiller, “odaklanmaquot;
– 11 biçim, 11 renk = 121 kombinasyon
– Eşsiz şekil ve renk quot;oluşturucularquot;
– Şekillerde eğlenceli efektler: hareket eden şekiller, yokolan şekiller…
– Şirin penguen animasyonları
– 15 dil

EDOKI ACADEMY hakkındaki
Okul eğitimini, tabletlerin dijital yaşamına taşımak için, yüzlerce çocukla birlikte EDOKI ACADEMYi yarattık. Diplomalı öğretmenler olarak, hedefimiz gerçek anlamda eğitici bir seri ve Montessori Yöntemine dayalı güzel uygulamalar geliştirmektir.

Busy Shapes

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.