Çadır – Tanışma ve Sohbet Edin APK 2022

4.0.5

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 3,335
Sürüm
4.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
96M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çadır – Tanışma ve Sohbet Edin APK 2022

Çadır çevrenizde partner arayan kişileri bulmanıza yardımcı olan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Günde binlerce eşleşme ile birbirini bulan çiftler ÇADIR üstünden mesajlaşarak birbirleri ile arkadaş olmaktalar. ÇADIR gerçek insanoğlu ile tanışabileceğiniz bir sosyal eşleşme uygulamasıdır. Çadır üzerinden eşleştiğiniz kişiler ile görüntülü, sesli ve yazılı olarak söyleşi edebilirsiniz. Size en yakın konumdaki insanları bulabilir ve onları takip edebilirsiniz.

Çadır profilinizi en doğru şekilde çözümleme ederek sizin karşınıza profilinize en uygun kişiyi çıkartır. Profilinize koyduğunuz resimler eşleşme şansınızı yüksek miktarda arttırmaktadır.

Uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek vip üyelik kazanabilir ve eşleşme şansınızı arttırdığınız şeklinde profilinizi daha da özelleştirebilirsiniz.

Çadır – Tanışma ve Sohbet Edin Apk download

Yeni insanlarla müşerref olmak için birbirinden farklı filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yaşa bakılırsa filtreleme, Mesafeye göre filtremele, Cinsiyete gore filtreleme, Burcuna göre filtreleme ve bunlar gibi bir sürü başka özellik Çadırda kullanılmayı bekliyor.

Çadır – En İyi Arkadaşlık uygulaması olma konusunda ilk adımını atıyor!
Çadır kullanarak insanları sağa ve sola kaydırabilirsin. Beğendiklerini sağa beğenmediklerini sola kaydırabilirsin. Senin beğendiğin birisi seni beğenirse onunla sohbet etmemek için başka bahane kalmıyor.

Çadırda hazırda bekleyen yüzbinlerce insanoğlu kendine yeni bir eş yada söyleşi edecek eğlenceli birisini arıyor. Sende kendi profiline en yakın kişiyi bulmak istiyorsan Çadır – Eşleşme ve Buluşma uygulamasını indir ve insanları sağ ve sola kaydırmaya başla.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.