Call of Duty Mobile 3. Sezon APK 2022

4.1/5 Oylar: 14,894,085

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Call of Duty Mobile 3. Sezon APK 2022

Quot;Sevdiğin ve aşina olduğun CALL OF DUTY® deneyimi şimdi mobil platformda! Shipment, Baskın ve Sınır Kasabası benzer biçimde unutulmaz haritalarda oynanan Takımlı Ölüm Maçı, Hâkimiyet ve Öldürme Doğrulandı gibi klasik Çok Oyunculu modlar ve 100 oyunculu Battle Royale… Hepsi CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında!

HEMEN ÜCRETSİZ İNDİR

Nefes kesici 3B grafik ve ses sistemiyle beraber kişiselleştirilebilir ve rahat öğrenilen kontrollere sahip CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında mobil cihazın üstünden konsol kalitesindeki yüksek çözünürlüklü oyun deneyiminin keyfini sür ve arkadaşlarınla sesli ve yazılı sohbet et! Bu efsaneleşmiş oyunda mobil cihazın üzerinden, istediğin zaman ve istediğin yerde cepheye koş.

AYLIK OLARAK GÜNCELLENEN YENİ SEZON İÇERİKLERİ

Her sezon yeni oyun modlarının, haritaların, konulu etkinliklerin ve ödüllerin yayınlandığı CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında her zaman yeni sürprizlere hazırlıklı ol. CALL OF DUTY® evreninde idame eden sezonluk hikâyelerde yeni içeriklerin kilidini aç ve eğlencenin altına vur! Tamamen CALL OF DUTY®: MOBILE dünyasına özgü unsurların yanı sıra Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarından da aşina olduğun içerikler seni bekliyor.

TEÇHİZATINI DİLEDİĞİN GİBİ KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE arenasındaki savaşlara katıldıkça, efsaneleşmiş onlarca Operatörün, Silahın, Görünümün ve Skor Serisinin sahibi olabilir ve elde edeceğin yeni ekipmanlar sayesinde teçhizatını kendi oyun tarzına nazaran dilediğin şeklinde kişiselleştirebilirsin.

REKABETÇİ VE ETKİLEŞİMLİ OYUN

Arkadaşlarınla ekip olarak rekabetçi sıralamalı modda becerilerinizi her insana kanıtlayın ve toplumsal çevrenizi genişletin. Bir toplumun parçası olmak istiyorsan Klanlara katılarak Klan Savaşlarında mücadele et ve benzeri olmayan ödüllerin sahibi ol.

KÜÇÜK İNDİRME BOYUTU, TERCİHE BAĞLI EKLENTİLER

Depolama alanı sıkıntısı çekmeden CALL OF DUTY®: MOBILE indir ve oyna. CALL OF DUTY®: MOBILE uygulamasını daha erişilebilir kılabilmek adına sarf ettiğimiz çabalar kapsamında ilk indirme boyutu düşürüldü. Tercihe bağlı eklentilerle birlikte, dilediğin takdirde HD Kaynakları, Haritaları, Silahları ve Operatörleri de indirerek dört dörtlük bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.

Ne bekliyorsun? Vakit kaybetmeden CALL OF DUTY®: MOBILE indir!
_________________________________________________________
DİKKAT: Oyunumuzu geliştirmemize yardımcı olacak her türlü geri bildirime açığız. Geri bildirim vermek için Oyun İçinden

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.