Car Parking 3D Şehirde Modifiye Araba Park & Drift 2021** Güncel APK

3.7/5 Oylar: 54,055
Geliştirici
FGAMES

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Car Parking 3D Şehirde Modifiye Araba Park & Drift

Vehicle Parking 3D: Şehirde Modifiyeli Araba Park ve flow güncelleme ile tamamen yenilendi. Yeni modifiye seçenekleri, yeni şehir ve oyun modları eklendi. Şehirde park etme , waft , zamana karşı yarış ve birçadequate yeni görev eklendi. Devasa şehirde park etme, yanlama ve diğer görevleri tamamla veya yeni serbest eğlence haritalarında modifiye şahin doğan ve e46 aracını sür.
MODİFİYE SEÇENEKLERİ ve GARAJ: Performans ve nos yükseltmeleri ile aracının performansını arttır. Jant, boya, cam filmi, spoyler, tavan scoop ve egzoz seçenekleri ile arabana mükemmel görünüş kat. Süspansiyon yüksekliği ve tekerlerin kamberini ayarla. Arabanın plakasını değiştirebilir ve plakalığa kendi metnini yazabilirsin. Arabanın bagajına bass müzik sistemini yerleştirebilirsin. Park, sis, uzun ve kısa farlarını kontrol edebilir ve ledlerin rengini değiştirebilirsin. Arabanın TCS ABS ESP ve SH özelliklerini açıp kapatabilir, devir kesici vites değiştirme gecikmesi ve debriyaj eşiğini kendine göre ayarlayabilirsin.
KARİYER MODLARI ve SERBEST MODLAR: Beş farklı modda yıldızları topla ve kazandığın ödüllerle arabanı özelleştir. Park etme, yanlama ve zamana karşı görevleri tamamla. Toplamda 430 seviye ile sürüş becerilerini geliştir. Yeni eklenen birç good enough serbest haritalarda arabanla gazlayabilir, drift yapabilir ve rampalardan atlayabilirsin.
ŞEHİRDE PARK ETME MODU: Yüksek detaylı binaların ve o köprülerin bulunduğu şehirde yeni otoparklarda modifiyeli arabanı park etme deneyimi yaşa. Kazandığın ödüllerle arabanı modifiye et. Yeni navigasyon özellikleri ile şehirde gideceğin yeri bulmak çok kolay. Ayrıca içten sürüş kamerasına geçiş yapabilirsin.
Flow MODU: Modifiyeli arabanla yanlayarak go with the flow puanı elde et. Bonus go with the flow skoru ve skor çarpanlarından geçerek drift skorunu arttır. Three kademe hedef puanlarına ulaşarak yıldızları kazan ve seviyeleri tamamla. Gerçekçi araba fiziğiyle şehirde modifiye arabanla yanlayarak lastik yak.
ZAMAN YARIŞI: Şehirde belirlenen noktaya zamanında ulaş. Hedefi bulmak için yola çizilen okları takip et. Ne kadar az kaza yaparsan o kadar çadequate yıldız ve para kazanırsın. Finish bayrağına zamanında ulaş ve ödülü kazan.
OTOPARK MODU: Otopark alanının içerisinde kolaydan zora tam 214 seviyeyi tamamla ve sürüş becerilerini geliştir. Sürüş simülasyonumuzdaki en zor seviyeler otopark modunun ileri seviyelerinde bulunur.
PLATFORM MODU: Zorlu platformlarda çarpmadan hedefe ulaş. Platformda düşmeden rampaları ve dar alanları geçerek seviyeyi tamamla.
Lİguy, ÇÖL, OTOBAN ve HAVALİMANI: Yeni eklenen serbest modlarda arabanı dilediğin gibi sür ve paraları topla. Yüksek noktalardaki paraları toplamak için rampaları kullan, rampalarda stunt yaparak ödül noktalarına ulaş. Çölde tepeleri aşarak paraları topla. Otoban modunda arabanın sınırlarını zorlayarak maksimum hıza ulaş. Daha yüksek hızlara çıkmak için performans yükseltmeleri yapabilirsin. Havalimanında uçakların arasında hem yanla hemde paraları topla. Akrobasi, yüksek hız ve adrenalin hepsini serbest eğlence modlarında yaşa.
SERBEST ŞEHİR MODLARI: Yeni eklenen devasa ve yüksek detaylı şehirde dilediğin gibi gez. Trafikteki arabalara çarpmadan yanla ve ortalığı dumana kat. Oköprüler, caddeler ve park alanlarında gez.
GELİŞMİŞ KAMERA MODLARI: İçten sürüş modunda gerçekçi sürüş deneyimi yaşa. Park ederken çevreyi daha iyi görebilmek için üst kamera modunu kullan. Trafiğe daha hakim olmak için uzak kamera modunu kullanabilirsin. Direksiyon veya sol-sağ buton kontrol türünden kendine uygun olanı seç.
MULTIPLAYER MOD: Arkadaşlarınla çevrimiçi araba sür waft ve hız mücadelesi yap. Go with the flow kralı olmak veya hızlı sürücüler arasında 1. Olmak için mücadele et. Arkadaşlarına özel mesaj gönder veya tüm oyuncularla sohbet et. On line araba oyunu ile arkadaşlarınla keyifli vakit geçir. Araba park etme multiplayer ile şehirde yüksek hızlara çıokay, yanla veya arkadaşlarınla konvoy yap.
YENİ ARABALAR: E30 E92 M3 BRZ, golfing ve Doblo araba modelleri ile birlikte yeni jant ve boyalar eklendi.
Efsane tofaş şahin doğan eklendi.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.