Cerrahi Doktor Simülatörü Apk İndir

2.1.8

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 11,529
Sürüm
2.1.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
79M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Cerrahi Doktor Simülatörü Apk İndir

Çevrimdışı doktor oyunu oynamak için acele cerrahi operasyon oyunlarında ve hekim hastane oyunlarında ER cerrah simülatör oyunlarında en iyi cerrah hekim ve çılgın cerrah ol

Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunları, aradığınız reel ve tabip oyunlarını size verir. Acil Hastane Oyunlarında deli bir cerrah doktoru olarak atandınız: Ücretsiz Doktor Oyunları ve şimdi çoklu hastalık ameliyatları olan hastalarınızı tedavi etmek yada parasız hastane oyunlarında ameliyat simülatörleri yapmak için bütün becerilerinizi kullanmak sizin göreviniz. Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Doktor Oyunları hastane odası, hastane oyunlarında gerçek doktor tarafınca acele hekim simülatörü gerçekleştirmek için tüm tıp doktoru cerrahi aletleriyle iyi bir halde donatılmıştır. Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Doktor Oyunları, çoklu ameliyat doktoru olmayı deneyimlediğiniz parasız bir hekim simülasyonu çevrimdışı ameliyat oyunudur, hastalar hekim oyunlarında gelmeye devam eder ve acele hastaların hayatını kurtarabilecek tek tabip sizsiniz. Bu parasız oyunlarda gerçek hekim cerrahi araçlarıyla. Hastalarınızda ameliyat simülatörünü gerçekleştirmek için çevrimdışı oyunlarda yaşam kurtaran bir doktor ve en iyi hastane doktoru olun. Bu çevrimdışı oyunlar, en iyi ameliyat simülasyonu hekim deneyimini sunar, aleni kalp ameliyatı hastalarını tedavi eder ve hastaları sevdikleriyle yeniden gülümsetir. Ama önce, bu doktor oyununda hastaları tedavi etmeden ve acele ameliyathaneye göndermeden önce hastanın geçmişini bilmeniz icap eder.

Mide Ameliyatı Oyunları
Ambulans midesi ağrıyan minik bir çocuğu getirdi, şimdi hastanenin ameliyathanesinde ameliyat edeceksiniz. Mide ameliyatına hazır olun, hastane oyunlarında midesinden abur cubur çıkarmak için karnına bir kesi yapmanız gerekiyor.

Beyin Cerrahisi Oyunları
Hastane oyunlarında bir hastaya kafasında kol, parmak ve bacak hareketlerini etkileyebilecek beyin tümörü teşhisi konuldu. Beyin kalbimizi, gözümüzü, kulağımızı, burnumuzu, böbreğimizi, karaciğerimizi, akciğerlerimizi, midemizi ve vücudumuzun bütün kısımlarını test eder.

Cerrahi Doktor Simülatörü Apk Full indir

Çok ameliyatlı doktor simülasyonunu gerçekleştirirken hastanın organlarını kontrol etmeleri için görevdeki diğer bütün cerrah doktorları arayın.

Boğaz Ameliyatı Oyunları
Bu hastane oyununda, bir hasta boğaz enfeksiyonu geçiriyor ve Çevrimdışı Doktor Oyunlarında sağlığına yeniden kavuşmak için onları iyi tedavi etmeniz gerekiyor. Boğaz probleminde, hastanın kulakları ve gözleri birbirine bağlı olduğu için sorun yaşayabilir. Hastane cerrahisi simülatörü oyunlarında acil boğaz cerrahisi simülasyonu gerçekleştirmek için bir KBB (Kulak, Burun, Boğaz) cerrah doktoruna danışın.

Göz Ameliyatı Oyunları
Bu hastane oyunundaki çocuklardan biri, annesiyle beraber uzman bir göz cerrahisi doktorundan görme muayenesi yaptırmak için geldi. Bu ücretsiz oyunlarda lazer tedavisi ile aleni gözleri germek, mikropları gidermek ve çocukların gözlerindeki istenmeyen bakterileri öldürmek için reel doktor simülatörü tıbbi aletlerini kullanın!

Diz Ameliyatı Oyunları
Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunlarında ayak bileğini, bacak ve ayak hareketlerini etkileyebilecek bir diz yaralanması geçirdiği için hastalardan biri acı içinde inliyor. Başka herhangi bir hasarı önlemek için, hastane oyunlarında acil durum diz doktoru simülatörüne hazırlanın.

Göğüs Cerrahisi Oyunları
Başka bir hasta fena bir kaza geçirdi ve göğüs kafesi kırıldı. Kırık göğüs kafesi en iyi doktor cerrahın acil müdahalesine ihtiyaç duyar, aksi takdirde teneffüs sistemine, kısaca akciğerlere veya kalbe zarar verebilir. Doktor simülatör oyunlarında enfeksiyondan kaçınmak için kanı temizlemeyi unutmayın.

Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunları Özellikler:
ücretsiz çevrimdışı tabip oyunları.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.