Charmy Ücretsiz Müzik, Film, Dizi, Kitap Keşfet APK 2022

3.13.6

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 5,456
Sürüm
3.13.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Charmy Ücretsiz Müzik, Film, Dizi, Kitap Keşfet APK 2022

Müziksiz bigün dahi düşünemiyoruz ancak hep aynı şarkı listelerini dinlemekten sıkılmadın mı? En iyi ve en yeni müzik listelerini keşfet. İster Spotify hesabınla şarkı dinle, ister YouTube üstünden şarkı dinle. Fotoğrafını çek, sana moduna müsait bir şarkı önerelim. Beğenirsen senin için bir müzik listesi tecrübe edelim. Trend şarkıları Charmy ile dinle. En iyi Pop, Rock, Rap şarkılarını dinlemek için derhal indir! Müzik platformlarında arayıp bulamadığın her şey burada! Hemen indir ve üye ol, bedava şarkıların tadını menfaat! Müzikler ile alakalı düşüncelerini paylaş, insanlarla söyleşi et.

İyi bir film ve kahve! İnsan daha ne talep eder? En iyi film listeleri burada! Film mi arıyorsun? Sevdiğin filmleri bilelim sana moduna uygun filmler önerelim. En iyi ve en yeni Film fragmanları için hemen indir. İzlediğin ve İzlemek istediğin filmleri işaretle, film listelerini takip et! Seninle aynı filmleri izleyen kişilerle tanış! En iyi yönetmen ve oyuncuların filmleri burada. Netflix, Apple, BluTv, Puhutv gibi platformların en yeni ve en iyi filmlerini takip et, trend filmleri gör. Filmler ile alakalı düşüncelerini paylaş, insanlarla sohbet et.

En iyi dizi listeleri burada! Yeni yabancı dizi mi arıyorsun? Sevdiğin dizileri bilelim sana moduna müsait yerli ve yabancı diziler önerelim. En iyi ve en yeni dizi fragmanları için derhal indir. İzlediğin ve İzleyeceğin dizileri işaretle, dizi listelerini takip et! Seninle aynı dizileri izleyen kişilerle tanış! En iyi yönetmen ve oyuncuların dizileri burada. Netflix, Apple, BluTv, Puhutv benzer biçimde platformların en yeni ve en iyi dizilerini takip et, trend dizileri gör. Filmler ile alakalı düşüncelerini paylaş, insanlarla söyleşi et.

Charmy: Ücretsiz Müzik, Film, Dizi, Kitap Keşfet Apk Ücretsiz İndir

En sevdiğin kitap sonlanmış oldu ve yeni bir kitap mı arıyorsun? En iyi kitap listeleri burada. Kitaplar hakkındaki konuş, kitaplar hakkında düşüncelerini paylaş. Yeni bir kitap okuduysan onu insanlara öneri et. En popüler kitap listelerini takip et. Arkadaşlarının kitap listelerini takip et, kitapları okudum ve okuyacağım olarak işaretle. Yeni kitaplar keşfet ve onları arkadaşlarınla paylaş.

Charmy müzik dinlerken kitap, film ve diziler ile alakalı söyleşi edebileceğin muhteşem bir toplumsal medya! Arkadaşlarını takip et ve yeni dostlar edin. Seninle aynı müziği dinleyen insanlarla söyleşi et. Kimin hangi müziği dinlediğini gör.

Ekşi de en oldukca konuşulan filmler burada. Hemen yeni bir hesap aç ve sanat zevkini beraberce paylaş.

Charmy ile;
– En iyi Müzikleri bul ve onları ister Spotify hesabınla istersen de YouTube ile dinle.
– Sevdiğin Müzikleri işaretle
– İster Selfie çek, ister soruları çöz derhal moduna uygun müzikleri önerelim.
– Sevdiğin film ve dizilerin benzerlerini bul.
– Filmlerin ve dizilerin listelerini tut, izlediklerini ve izleyeceklerini ayır.
– En sevdiğin yazarları ve kitapları insanlarla paylaş
– Kitap listeleri oluştur, kitapları okudum ve okuyacağım olarak ayır
– Arkdaşlarını takip et, sosyal medya’nın tadını çıkar
– Bedava Müzik dinle ve insanlarla sohbet et
– Moduna en uygun içerikler seninle
– Yabancı dizi ve yabancı filmler burada
– Kendi listelerini yap ve profilini oluştur
– Ücretsiz içeriklerin tadını menfaat

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.