Clash Royale APK 2022

3.2803.4

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 34,181,853
Sürüm
3.2803.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
144M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clash Royale APK 2022

Arenaya hoşgeldiniz! Savaş destenizi oluşturun, temposu yüksek reel zamanlı maçlarda rakiplerinizi alt edin! CLASH OF CLANS’in yaratıcılarından, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin yer aldığı gerçek zamanlı ve oldukca oyunculu bir oyun. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın!

STRATEJİ KURMA VE DESTE OLUŞTURMA USTASI OLUN
Benzersiz kartlarla harp destenizi oluşturun, arenaya girip savaşmaya başlayın!
Bu yüksek tempolu maçlarda strateji fazlaca mühim! Kartlarınızı sahaya doğru şekilde yerleştirin, rakip kralı ve kulelerdeki prensesleri alt edin.

100’DEN FAZLA KART TOPLAYIP KARTLARINIZI YÜKSELTİN
Domuz Binicisi! En sevdiğiniz Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmalarının da dahil olduğu 100’den fazla kartı toplayabilir ve bu kartları yükseltebilirsiniz. Savaşları kazanıp yeni arenalara geçebilir, koleksiyonunuza birbirinden güçlü yeni kartlar ekleyebilirsiniz.

SAVAŞLARI KAZANIP ZİRVEYE ÇIKIN
Liglere ve dünya turnuvalarına katılıp dünyadaki en kuvvetli oyuncularla yüz yüze gelin.
Şan, şöhret ve ödüller için savaşım edin!

SEZONLUK ETKİNLİKLER
Pass Royale ile her sezon yeni kule görünümleri, ifadeler ve güçlü sihirli öğeler sizi bekliyor. Ayrıca birbirinden keyifli mücadelelere katılıp becerilerinizi kontrol edebilirsiniz.

BİR KLANA KATILIP SAVAŞIN
Bir klana katılın veya kendi klanınızı kurun. Klandaki arkadaşlarınızla kart paylaşabilir, birlikte klan savaşlarına katılıp BÜYÜK ödüller kazanabilirsiniz!

Arenada görüşürüz!

LÜTFEN DİKKAT! Clash Royale parasız bir oyundur ama birtakım oyun öğeleri, gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarından satın alımlar için parola korumayı ayarlayın.

Clash Royale Apk download

Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

Destek
Sorun mu yaşıyorsunuz? Yardım almak için https://help.Supercellsupport.Com/clash-royale/tr/ ve http://supr.Cl/ClashRoyaleForum adreslerine gidebilir veya oyun içinde Ayarlar

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.