Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü 2022 APK İndir

Actualización
4 Mar 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü 2022 APK İndir

Resmî DAYTONA® oyunu artık mobilde!

Ekstrem araba yarışı oyunlarını sever misin? Profesyonel formula sürücüsü talep eder misin? Hiç Daytona yarış spor arabaları sürat simülatörünü kullanmayı istedin mi? Cevabın evetse sür, yarış, yanla ve otomobil yarışı sporunun süratini ücretsiz bir şekilde hisset. Daytonanın en yeni yarış oyununda araç trafiği arasında son hızla ilerlerken takip etmenin ve lastik yakmanın gerçek heyecanını deneyimleyeceksin. En büyük hız yarışı ile ücretsiz ekstrem otomobil yarışı ve ralli oyunlarını, mücadelelerini asfalt kokusunu seviyorsan Daytona Rush tam sana gore!

Sürücüler! Motorlarınızı çalıştırın! Bu ekstrem araba yarışı şampiyonu simülatörü oyununda en süratli profesyonel şoför olmak istiyor musun? Bu eğlenceli ekstrem otomobil yarışı simülatörü dünyasında pisti tamamlayana kadar yanlayıp yüksek hızda ralli oyunu yarışının heyecanını ve zorluğunu deneyimleyebilirsin! 3 boyutlu sıkıntılı ortamda otomatik gerçek formula otomobillerini sürüşe menfaat, köşelerden dön, yanla, sürükle, çarp ve olabildiğince aksiyona doy. Zamana karşı yarışırken, rakip yarışçı trafiğine karşı yarışı tamamlarken ve yarışa hususi hazırlanmış zorlayıcı koşullarda yarışırken ekstrem sürüş becerilerinin sınırlarını zorlayıp sürati iliklerinde hisset.

Formula arabanı seçip ekstrem sürüşe katıl ve zorlukları aş. Bu ekstre serüven dolu otomobil yarışında ve süratli yol pistlerinin çarpma oyununda motorunu çalıştır. Hızla sürüş yap, yarış, yanla ve rakiplerine çarparak bu dünya macerası otomobil simülatöründe Daytona Rush yarışının mükemmel yollarında çarpa çarpa rakiplerini geç.

Hızlı ve öfkeli bir biçimde sürüş yapmayı seviyorsan Daytona Rusha bayılacaksın. Son sürat bir halde asfalt pistlerde gazı kökle, virajlarda kayarak ilerle ve bitiş çizgisine kadar yanlama hızını ayarlayarak git. En iyi yarış spor otomobili sürmeli oyunlarından birini son hızda deneyimleyip yolların hâkimi ol ve bu bağımlılık icra eden otomobil serüven oyununda süper süratli Daytona Rush yol yarışında kendine araba yarışında meydan oku.

En havalı yeni yarış spor arabalarını toplamaya başla. Kişiselleştir, asfalta çıkarıp otomobil yarışı yap ve ayarlanmış otomobillerini talep eder satıp ister geliştirerek oyunun tadını menfaat! Yüksek süratli yollarda yarışları tamamladıkça para toplayacaksın. Bu ekstrem araba simülatör yarış oyununda paranı arttırmak için kendi sınırlarını zorla.

Daytona Rush: Aşırı Araba Yarışı Simülatörü 2022 APK Ücretsiz İndir

• Pisti turlayıp rakiplerini alt ederken sürati hissedip yarışırken kazalardan kaçın.
• Yanlarken bütün yakıtını harcama ki pit stopa girip tekrardan yakıt doldurabilesin.

KUPA İÇİN VİTES SEVİYESİNİ YÜKSELT
• Görevleri toplayarak 5 seride düzen atla ve yüksek seviye yarış arabalarını aç ve sürüşe devam et!
• Gece Yarışlarında itibar puanı kazan ve bu ekstrem otomobil simülatörü ve araba yarışı ralli oyununda en iyi formula sürücüsü ol.

EKSTREM ARABANI AYARLA
• Motorunu geliştirerek yakıt tüketimini azalt ve şaseni güçlendirerek daha çok yarış içi kazaya göğüs ger.
• Yarış sırasında seri şerit değişiklik yapma için vites dişlilerini iyileştir.
• Yarış otomobilinin rengini değiştirip zevkine gore boyamalar yap. Üstelik pek fazlaca seçenek arasından!

BİZİ TAKİP ET
https://www.Facebook.Com/invictusgames
https://twitter.Com/invictusgames

DAYTONA®, International Speedway, Inc.In tescilli bir ticari markasıdır ve International Speedway Corporation adına lisanslıdır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.