Ders Programı – Timetable APK 2022

8M

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 2,308
Sürüm
8M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
6
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ders Programı – Timetable APK 2022

Defterlere programınızı yazıp ev ödevinizi unutmaktan yoruldunuz mu? Akademik performansınızı daha iyi hale getirip daha düzenli mi olmak istiyorsunuz? Uygulamamız size yardım için burada!

Üniversite ve okul hayatında en iyi sonuçları elde etmek için, tertipli olmak ve tüm ödevler ile derslerin takibini tutmak önemlidir. Bu uygulama, tekerrür eden veya alternatif haftalarla programı olan öğrencilere hususi tasarlanmıştır ve otomatik olarak idame eden haftaların programını gösterir. Yalnızca bir kere programı doldurursunuz ve tatbik sizin için geri kalanı halleder!

Uygulamamız ile şunları yapabilirsiniz:
– Programınız her zaman elinizde olur
– Ev ödevinizi düzenleyebilirsiniz
– Dersleriniz ve ödevleriniz hakkındaki hatırlatıcılar alırsınız
– Alternatif haftalar kullanabilirsiniz, örneğin, A / B
– Programınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Haftalık Ders Programı 4 tekrarlayan haftaya kadar destekler. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan gereken tekrarlı haftaları seçmek, onlar için programı doldurmak ve mevcut hafta sayınızı seçmektir. Şu andan itibaren, Program Planlayıcısı ana ekranda doğru haftayı otomatik olarak gösterecek ve seçilen süre zarfında bunu tekrarlayacaktır.

Haftalık Ders Programı uygulamasında tüm ödevlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Zaten tamamlamış olduğunuz görevleri yada hala yapılması gereken görevleri de takip edebilirsiniz.

Ders Programı – Timetable Apk Ücretsiz İndir

Program Planlayıcısı, yalnızca birkaç tık ile hali hazırda doldurmuş olduğunuz programınızı arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verir. Yalnızca oluşturulan kodu arkadaşlarınızla paylaşırsınız ve birkaç dakika içerisinde onlar da sizin programınıza kendi aygıtlarında sahip olabilirler.

Uygulamanın nasıl geliştirilmesi gerektiğine dair soru yada öneriniz olması halinde, bunları duymaktan saadet duyarız. Web sitemiz vesilesiyle bizimle iletişime geçin: https://weeklytimetable.App.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.