Doktorlar Ameliyat Oyunları APK 2022

3.1.25

HEMEN İNDİR
3.2/5 Oylar: 143,046
Sürüm
3.1.25
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
39M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Doktorlar Ameliyat Oyunları APK 2022

Hastaları dikkatli bir şekilde ameliyat edin! Internetsiz ücretsiz ameliyat oyunları hastalarla arkadaş ol ve gerçek bir cerrah şeklinde ameliyat ol. Kalp cerrahı doktoru olmak talep eder misin? Reel tabip simülatörü ücretsiz oyunlar gerçekçi ameliyatlar yapın ve mükemmel bir kalp cerrahı olun. Spartans global en iyi doktor oyunları 2021 koleksiyonunda açık kalp ameliyatı güzel oyunlar sunuyor. Hikaye tabanlı epik hastane çevrimdışı oyunlar bugün tıp kariyerinize devam edin.

hekim giyinin! Hastaların tehlikeli sonuç tıbbi durumları ücretsiz yaşam simülatör oyunları. Acele durumlar için en iyi kalp ameliyat oyunları birinde en iyi medikal çözümü sağlayın. Offline macera oyunları ile gerçekçi ameliyatlar yapın ve tıbbi araç-gereç hakkında bilgi edinin. Çılgın kız doktor ol kalp ameliyatı ücretsiz oyunlar ve çeşitli hastaları ameliyat et.

Ücretsiz dişçi oyunları 2021de kalp hastalarını özel bir özenle tedavi edin. Kardiyolog cerrahtan doktor mania ücretsiz oyunlar kalp nakli ameliyatları için farklı hastalar geldi. ücretsiz operasyon oyunları ilaç ve klinik medikal tedaviye ilgiyi arttırır. Tabip simülasyonu oyunlar tıbbi hemşirelik becerilerinizi geliştirin ve zorlu görevleri tamamlayın. Offline atari oyunları ile hastaları en iyi ameliyat eden kalp cerrahı olun.

kardiyoloji bölümü:
şefkatli ruh ol! Tabip simülasyonu güzel oyunlar kalp rahatsızlığı çeken hastaları çalıştırır. Bazı kalp hastaları kalp hastalığının çok ciddi evresindedir. Bazıları hayatta kalabilmek için ücretsiz medikal simülatörde kalp nakline ihtiyaç duyuyor. Tıbbi güzel oyunlar olası küçük hastalıkları inceleyin ve hastayı kalp ameliyatına hazırlayın. Kalp nakli acil hastalar için çok risklidir. Hastayı kliniğin ameliyathanesine getir doktor simülasyon oyunları.

Doktorlar Ameliyat Oyunları Apk Ücretsiz İndir

Açık göğüs ve ülser tedavisi için lazer ameliyatı yapmak ve hastanın kalp naklini bakım kliniğinde hastane oyunları.

ortopedi bölümü:
en iyi ortopedi cerrahı ol! Ortopedi kısmınde ücretsiz tabip simülatörü yapboz oyunları iskelet ve kemik sorunları ile başa çıkmanız için öneri edilir. Güzel oyunlar ortopedik cerrahi simülatörünün her hastasının hoşunuza gidebilecek kendi hikayeleri var. Sedyeyi alın ve hastayı ortopedik operasyon için yoğun bakıma alın. Ücretsiz hekim simülasyonu tabip oyunları 2021de vücudun kırık yerini bulmak için röntgen çekimi yapın. Mobil oyunlar hastanın bacağını dikkatli bir şekilde çalıştırın ve dinlenmesine izin verin. Hekim simülatörü ücretsiz oyunlar hastaya sevgi ve özen gösterin.

optik departmanı:
sevgili göz cerrahı, göz ameliyatları yapmak ve göz sorunlarını tanımak için bakım kliniğinde eğlenceli oyunlar. A hastamız genel göz tedavisi ve temizliği için burada. Hastaya gerçek göz yapboz oyunları mevzusunda yardımcı olmak için duyarlı işlemi gerçekleştirmenizi rica ederiz.

diş bölümü:
usta diş hekimi ol! Hastalar dişlerini temizlemek için buradalar ve diş ameliyat oyunları. Atari oyunları offlineda diş problemi olan hastayı tedavi et ve dişlerine iyi bak.

kulak tedavisi ent departmanı:
Çeşitli kulak rahatsızlıklarını tedavi etmek için doktor kliniği ücretsiz oyunlar cerrahi bölümü sizlere şiddetle tavsiye edilmektedir. Tabip kliniği çılgın oyunlarda birden fazla renkli bandaj yapıştırın ve hastalarla eğlenin.

inanılmaz özellikler:
en iyi oyun ameliyatları
bağımlılık ve maceracı oyun
oyunlar akıcı ve rahat kontroller
melodik ses efektleri ve müzik
reelçi hastane oyunları ortamı
çok çeşitli tıbbi alet ve ilaçlar
oynamak için çevrimdışı ve ücretsiz oyun
röntgen makineleri ve kulak yardım aygıtı
heyecanlı ve zorlu tabip oyunları görevleri

sorumluluk reddi:
wifi ve internet rabıtası gerekmez, internetsiz en iyi oyunlar birini oynayın. Gizlilik politikasını okuyun, kalp ameliyatı simülasyon oyunlarında şahsi malumat toplamıyoruz. Doktor simülatörleri ekip masraflarını karşılayacak reklamlar içerir. Lütfen gerçek hayatta kalp operasyonlarında meydana getirilen hiç bir işlemi denemeyiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.