Doping Hafıza Apk İndir

1.23.7

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 9,955
Sürüm
1.23.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
50M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Doping Hafıza Apk İndir

Görsel ve duyusal bellek teknikleri mottosuyla yola çıkan Doping Hafıza, kurulduğu günden bugüne geçen süreçte binlerce öğrencinin etken bir biçimde yararlandığı oldukça büyük bir online öğrenim platformu olmayı başarmıştır.

Doping Hafızanın bu başarısında vizyoner bir görüş açısı, prensiplerden taviz vermeden fazlaca emek harcama ve uzman bir kadroya haiz olmanın önemli bir oranı vardır.

Doping Hafızayı tanımlayan kavramlar: öncü, güncel, dinamik, inovatif. Bu çerçevede sınavlara hazırlıkta referans noktası haline gelen Doping Hafıza çağı eline geçiren tedris unsurları ve yapay zeka teknolojisi ile gelişimini ileri noktalara taşımaktadır.

Doping Hafıza bünyesinde YKS, KPSS, LGS ve DGSye online hazırlık paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerde Doping Hafıza; bellek teknikleri, animasyon ve simülasyon kullanımının yanı sıra video çözümlü soru bankası, yapay zeka destekli parlak zeka kontrol paneli ve Reflekslerle Matematik şeklinde belli derslerde geliştirdiği hususi konseptleriyle öğrenciler için doğru bir adres olma kimliğini göstermektedir.

Bu mobil tatbik Doping Hafıza Online Eğitim Platformuna kayıtlı öğrencilerin bilgisayarda yararlandığı tüm ders imkanlarından mobil platformlarda da yararlanması için Doping Hafıza tarafınca geliştirilmiştir.

Doping Hafıza Apk Full download

İnternet üzerinden online üyelik ile izlenebilen video derslerden ve devamlı güncellenen kontrol panelinden oluşmaktadır.

Kurulum Bilgisi: Doping Hafıza Online Eğitim Programında 2 aygıt kullanım hakkınız mevcuttur.
quot;1 Bilgisayar 1 Telefonquot; yada quot;1 Tablet 1 Telefonquot; üzerinden iş koşturmacasındadır.
Aynı anda Bilgisayar Tablet kurulumu yapılamamaktadır..

Doping Hafıza online eğitim paketleri hakkında bilgi almak için lütfen 0212 236 74 41 numaralı telefonumuzu arayarak santralden 1 tuşlayın.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.