Durum İndirici WhatsApp icin Apk İndir

1M

HEMEN İNDİR
3.1/5 Oylar: 1,321
Sürüm
1M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
8
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Durum İndirici WhatsApp icin Apk İndir

Vaziyet koruyucu favori videolarınızı, giflerinizi ve resimlerinizi kişilerinizden whatsapp durumu indirmenize olanak tanır. Whatsapp için vaziyet İndirici, whatsapp durumundan video ve resim indirmek için basit, hafifçe ve hızlı bir uygulamadır.
her gün yüzlerce dostunuz ve kişiniz, whatsapptaki durum videoları da dahil olmak üzere çeşitli durumları yükler. ​arkadaşınıza sormak yada hatta kiminle o denli dürüst olmadığınızı sormak birazcık tuhaf görünüyor. Whatsapp durum İndirici, sizi bu garip durum kurtarmak için tasarlanmıştır. Bu durum indiricis sayeinde, görüntülediğiniz herhangi bir konum indir ve konum videoları veya toplumsal medya dahil olmak üzere her yerde kullanabilirsiniz.
sadece birisi kişisel bir video veya resim durumu yüklediyse, durumlarını indirmeden önce onlara sormanızı öneririz.
whatsapp vaziyet videolarını imajleyin ve İndirin:
bu durum İndirici whatsapp uygulamasının kurmacamını ve işlevini çok kolay tuttuk. Imajlediğiniz bütün konum videolarını ve görüntüleri otomatikman indirir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan, whatsapp için bu durum indirici açmak ve peşinden whatsappı açmak ve whatsapp videolarını ve resimlerini kaydetmek için whatsapp konum videolarını görüntülemeye başlamak.
bütün veya istediğiniz videoları görüntülediğinizde, whatsapp durum tasarrufu uygulamasına geri dönün ve burada imajlediğiniz bütün durumları göreceksiniz. Konum videolarını kaydetmek ve indirmek için İndirme durumu düğmesine tıklayın. Artık video kaydetme işleminin bu durum İndirici whatsapp kullanarak ne kadar rahat olduğunu biliyorsunuz ki.
business whatsapptan whatsapp durum videosu İndirin
whatsapp vaziyet koruyucu uygulamalarının çoğu, whatsapp durum düzgüsel whatsapptan İndirmek için tasarlanmıştır. Ancak şimdi business whatsapp da çok yaygın ve çoğu şahıs bu business whatsappı ikincil olarak kullanıyor. Bu durumda, whatsapp için normal vaziyet tasarrufu, business whatsapptan durumu indirmenize izin vermez.
bu whatsapp durum koruyucu, whatsapp durum videosu ve imajsünü business whatsapptan İndirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Durum İndirici WhatsApp icin Apk Full

Video kaydetme ve durum indirici whatsapp süreci, düzgüsel whatsapp konum koruyucu işlemiyle aynıdır. Durumu imajle ve video kaydetme işlemi tamamlandı.
neden klikxin whatsapp uygulaması için durum koruyucu seçmelisiniz?
whatsapp için bu kadar çok konum koruyucu nvarken niçin klikx tarafından whatsapp vaziyet koruyucu indirilsin? Bu uygulamada özel olan nedir? Şu soruları cevaplayalım:
her şeyden önce, whatsapp konum koruyucu by klikx, oyun mağazasındaki en hafif uygulamadır. Bir göz açıp kapayıncaya kadar indirebilirsiniz. Bu durum koruyucu öne çıkaran ikinci özellik, hızlı ve kolay işlevselliğidir. Konum videolarını indirmek için teknik yada profesyonel bilgi gerekmez. Bu durum İndirici whatsapp tasarımı o kadar basit tutulur ki, teknik geçmişi olmayan bir meslekten olmayan şahıs bu uygulamayı kullanarak whatsapptaki konum ve videoları indirebilir. Şimdi indirin ve dostunuzın whatsapp durum koruyucu başlayın.
feragatname:
1: sahibinin İzni olmadan whatsapp konum ve videoları İndirme, yükleme, yine yükleme ve paylaşma teşvik edilmez. Lütfen müsait izin isteyin.
2: bu durum tasarrufu, resmi bir whatsapp ürünü değildir ve whatsapp yada business whatsapp ile rabıtalı değildir.
3: herhangi bir yetkisiz indirme, içerik yükleme ve / yada fikri iyelik haklarının ihlali kullanıcının sorumluluğundadır.
Önemli not:
​quot;whatsappquot; veya quot;business whatsappquot; adının telif hakkı whatsapp inc. E aittir. Bizler yada bu tatbik hiçbir şekilde whatsapp inc. E bağlı değiliz, onun tarafınca desteklenmiyor veya desteklenmiyor

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.