Eğitici araba oyunları çocuk Apk İndir

Actualización
1 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Eğitici araba oyunları çocuk Apk İndir

Okul öncesi çocuklar için eğitici oyunlar günümüzde minik çocuklar için en popüler öğrenme yöntemidir ve çocuklar için bina oyunlarımız okul öncesi eğitimde ufaklıklara destek olacaktır. Çocuklar için imal araçları, çocuklar için yapbozlar ve öteki harika aktivitelerle dolu, minik çocuklar için yeni eğitici oyunumuza hoş geldiniz!
Çocuklarınızla iyi mi bir süpermarket inşa edeceğinizi, dev gibi bir inşaat kamyonu ve araba filosunu iyi mi süreceğinizi, çocuklar için muhtelif eğitici mini oyunlara nasıl katılacağınızı öğrenin – peki, bu çocukluk dünyasının tadını çıkarın 🙂

Çocuklar için eğitici oyunun klasik özellikleri:
Yeni süpermarketle çocuklarınızla tanışın! Çocuklar için zeki inşaat kamyonlarıyla kademeli olarak inşa edin;
️ Kamyon, traktör simülatörü, yerkazar, buldozer gibi çocuklara yönelik inşaat araçları koleksiyonu ile çocuklarla oyun içinde tanışın.
Bulmacaları topla – inşaat araçlarına yaşam ver!
‍ Burada inşaat araçları inşa edin. Tüm inşaat araçları reel hayatta oldukları benzer biçimde – onlarla inşa edebilir veya çocuklar için dağ kamyonu yarışlarına katılabilirsiniz!
Burada arabalar için oto yıkamayı ziyaret edebilirsiniz! Çocuklarınızın otomobillerinin elmas benzer biçimde parlamasını sağlamak için kamyonları sabun ve suyla temizleyin ve kurulayın!
Yakıt ikmali her zaman çocuklarınızın emrindedir – şantiyeye gitmeden ilkin çocuklar için otomobilleri doldurun;
İş makinelerinin onarımı, herhangi bir faaliyetten sonrasında önemlidir zira makinelerinizin bakımı önemlidir;

Sevgili anne babalar, çocuklar için bu eğitici oyunla kendi işiniz için minimum yarım saat elde edebileceğinizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Çocuklarınızın kendilerini eğitici ve keyifli çocuk oyunlarına kaptırmasına izin verin.
Çocuklar, hareketlilik, bellek ve hayal gücü şeklinde inkişaf için mühim olan şeyleri öğrenirler. Bu, çocuklar için çok yararlı ve verimli bir aktivitedir. Çocuklar için eğitici oyunumuzda doğru dili seçerek (ve birçoğu vardır), küçük çocuğunuzun kendi ana dilinde konferans ve dinleme becerilerini geliştirmesine ve ayrıca yabancı dillerden yeni kelimeler öğrenmesine yardımcı olacaksınız.

Eğitici araba oyunları çocuk Apk Ücretsiz İndir

Çocuklar için oyunu derhal şimdi deneyin! 🙂

Bizimle feedback.Gokids@gmail.Com adresinden iletişime geçin, çocuklara yönelik oyunumuzla alakalı görüşlerinizi sezmek isteriz!

Çocuklar için otomobil oyunları 2 yaş ve üzeri çocuklar için hususi olarak tasarlanmıştır, animasyonlu ve renkli grafiklere sahip çocuklar için parasız bebek eşleştirme uygulaması, tamamen sesli karakterler, 2 çocuklar için parasız okul öncesi oyunlar ve görevler, arayüz çocuklar için basit ve ilginç.
Gizlilik Politikası: https://gokidsmobile.Com/policy3.Php

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.