Eğitici çocuk oyunları! Bebek boyama oyunu! Apk İndir

2.4.2.1

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 10,724
Sürüm
2.4.2.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
103M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Eğitici çocuk oyunları! Bebek boyama oyunu! Apk İndir

Resim boyama oyunları! Erkek çocuk oyunları ve kız çocuk oyunları arasında okul öncesi eğitim! bebek oyunları çocuğa hayvanlar boyamalar ve çizmeyi öğret!

bini bambininin Çizim akademisi, çizimlerin öğrenmeye teşvik ettiği eşi olmayan bir boyama oyunu. Çizim, çocukları harfleri ve rakamları öğrenme mevzusunda heyecanlandırıyor içinde bizim resim boyama oyunları ve eğitici çocuk oyunları. Bizim oyun oyna ve öğren!

okul öncesi çocukların sağ beyninin gelişiminde çizim yapmak önemli bir rol oynar. Bizim çocuk boyama oyunları çocuğun bilgiyi çeşitli şekillerde işlemesine izin verir: gözler, beden ve duygular vesilesiyle. Çocuklar için oyun Çizim akademisini ve öteki minika cocuk oyunları da bu niyetle yarattık.

Özellİklerİ Çocuklar İÇİn oyunlar bizim:

bizim hayvanlar boyamalar bebek oyunu 2 ila 6 yaş arası çocuklar için 10 tematik sette 150 adım adım çizim öğreticisi ihtiva eder;

rakamlar ve alfabe boyama kitabı çocukların kendi çizdikleri resimlerle, çizim yapma vasıtasıyla harfleri ve şekilleri öğrenmeye teşvik eder;

İçinde bizim bebekler için oyun çok çeşitli araçlar: fırçalar, yazı kalemleri, etiketler, desenler ve dolgular çocuklar için boyama için;

özgür çizim mekaniği 3 yaş eğitici oyunlar arasında, çocuğunuzun motor becerilerinin gelişimi ile yazmaya çalışmasını sağlar;

bizim ücretsiz bebek oyunları çocuğun alaka alanlarına göre yaşa yönelik öğrenme programına gore kişiselleştirilir;

ismim adım eğitimleri kovuşturmak, çocuğunuza rehberlik eden ancak esercılığını sınırlamayan bir vasıtatır. (bizim fotoğraf oyunu diğer tüm ücretsiz oyunlar farklı!)

lütfen dikkat: ücretsiz çocuk oyunları sürümünde ekran görüntülerinden içeriğin yalnızca bir kısmı vardır. Tüm içeriğe erişmek için çocuk boyama kitapları bir satın alma yapmanız gerekir.

Eğitici çocuk oyunları! Bebek boyama oyunu! Apk Full indir

Bizim çocuklar için ücretsiz oyunları, tasarıma özel örutubet veren yüksek kaliteli içerikleriyle öne çıkıyor. Bu adam ve kız çocuk oyunları minik çocuklar için rahat ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptirler. Keyifli okul öncesi eğitim ücretsiz çocuk oyunları ve küçük oyunlar arasında!

desteğe ihtiyacınız olduğunda, sorularınız olduğunda yada quot;merhabaquot; demek için feedback@binibambini. Com ile mesajşime geçin.
https://binibambini. Com/privacy-policy/
https://binibambini. Com/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.