Ehliyet E-Sınav – Çıkmış Sorular APK 2022

29.0.0

HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 38
Sürüm
29.0.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
21M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ehliyet E-Sınav – Çıkmış Sorular APK 2022

2021 Ehliyet sınav sorularını uygulamadan çözerek sınava hazırlanabilirsiniz. Uygulamada yer alan sorular çıkmış ehliyet imtihanlarından seçilerek oluşturulmuştur. E-imtihan müfredatına uygundur!

Sınava girmeden ilkin uygulamada bulunan bütün çıkmış soruları ve tecrübe etme sınavlarını çözmenizi öneriyoruz. Çünkü bu sınavlar değişik tipte binlerce sual arasından özenle seçilmiştir. Ayrıca her sınavda benzer sorular çıkmaktadır.

Yüklemeye karar vereceğiniz bu uygulama sizin için bir kılavuzdur. Ehliyet alma sürecinde bir kursa gitmenize ihtiyaç duymadan online sınava hazırlanabilirsiniz. Sınava hazırlanırken not arama derdinden kurtulacaksınız. Uygulamada sorulardan başka trafik, ilk yardım, motor bilgisi ders notları oluşturulmuştur. Böyle kitap kırtasiye harcaması yapmadan sadece cep telefonundan sınava hazırlanabileceksiniz.

E-sınava girecek adaylara 12 İlk yardım sorusu, 23 Trafik sorusu, 9 Motor sorusu ve 6 Trafik adabı sorusu olmak üzere 50 soru sorulmaktadır. Ehliyet sınav süresi 45 dakikadır.

Ehliyet E-Sınav – Çıkmış Sorular Apk Full

Tüm ehliyet sınıfları için sorular aynıdır. Adayların başarılı olabilmesi için toplam 50 sorudan oluşan yeni müfredat yeterlik sınavından 35 suali doğru cevaplaması ve toplam 70 puan almaları gerekmektedir.

Uygulamamızın ana ekranında ilk bölümde sorulara tıklayıp çözebilirsiniz. Daha sonra cevaplarınızı test edebilirsiniz. Hangi soruları doğru yanıtladığınızı ve hangi soruları yanlış yanıtladığınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece sınava tam anlamıyla eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, bu tatbik üstündeki malumat ve birikimden müddetsiz faydalanabilirsiniz. Uygulama tamamen parasızdır. Sorular ve notlar tertipli oluşturulmuştur.

Bu uygulamanın içeriğinde 2021 yılı soruları, trafik işaretleri, direksiyon imtihanı değerlendirme kriterleri ve direksiyon sınavı videoları yer verilmiştir.

Uygulama ile ilgili sorun, görüş ve önerileniz için tatbik içerisinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.