Evony Kralın Dönüşü APK 2022

4.22.0

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 708,106
Sürüm
4.22.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
84M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Evony Kralın Dönüşü APK 2022

Çeşitli bulmaca bölümlerini deneyin. Şehirlerinizi inşa edin. Askerlerinizi yetiştirin. İmparatorluğunuzu genişletin. 7 krallığın Kralı olun!
Hepsi 2022in en popüler gerçek zamanlı strateji MMO oyunu olan Evony: The kings Returnde!

Çoklu Oynanış:
◆ Çeşitli bulmaca türleri
◆ Oynamayı bekleyen 1000 bulmaca seviyesi
◆ Beyninizi zorlayan bulmacalar, IQnuzu sınayın
◆ İlgi cazibeli ve muhtelif bulmaca sahneleri

Kendi imparatorluğunuzu oluşturun
OLAĞANÜSTÜ ZENGİNLİKTE VE İNANILMAZ ÖZELLİKLER KÜMESİ:
◆ Oyununuzun mimari tarzını özelleştirmek için 7 uygarlık arasından seçim yapın: ABD, Çin, Avrupa, Rusya, Kore, Arabistan ve Japonya!

◆ SİZ DİPLOMATSINIZ! Arkadaş edinebileceğiniz, stratejilerinizi geliştirmek için otomatik tercüme ile sesli ve yazılı reel zamanlı yazışma kurabileceğiniz ve epik savaşlar kazanabileceğiniz kuvvetli bir Birliğe katılın.

◆ SİZ SAVAŞIN EFENDİSİSİNİZ! Yerleri sarsan piyadeden kocaman kuşatma makinelerine kadar seçebileceğiniz dört asker türüyle düşmanlarınıza karşı savaşın ve etkileyici animasyona haiz Dünya Haritası üzerinde çevrenizde gerçekleşen bütün savaşları izleyin.

◆ SİZ VALİSİNİZ! İmparatorluğunuzdaki şehirlerinizi yönetin, kaynaklarınızı yönetmek için liderlik yeteneklerinizi kullanın ve stratejik avantaj elde etmek için iyileştirmeleri araştırın.

◆ SİZ HÜKÜMDARSINIZ! Savaşlarda ve şehrin gelişiminde destek olması için tarihin meşhur Generallerini ordunuza katın. Abraham Lincoln, George Washington, King Arthur, Şarlman, Jül Sezar, Cengiz Han, Oda Nobunaga, Yi Sun-sin ve fazlaca daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Evony: Kralın Dönüşü 2022 APK Ücretsiz İndir

Facebook.Com/Evony.The.Kings.Return/

UYARI: Evony: The Kings Return oynaması tamamen parasız bir oyundur ancak gerçek para ile alınabilecek bazı oyun içi öğeler mevcuttur. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi alışverişleri devre dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Evony: The Kings Return oyununu oynamak yahut indirmek için en az 13 yaşlarında olmanız gerekmektedir.

7 kraliyetin kralı olmak talep eder misiniz?
ŞİMDİ arkadaşlarınızla beraber son aşama bağımlılık yapan RTS/SLG oyununa katılın!Quot;

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.