Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Forza Horizon 4 Apk

Sınırlı süreli Audi Serisi Hakimiyeti karşılaşması 2 Ağustos ile 5 Eylül tarihleri arasında Forza Horizon 4 Apk! 2016 Audi R8 gibi ikonik Audi arabalarıyla yarışma ve onları toplama fırsatını kaçırmayın!

Parmağınızla dokunarak baş döndürücü hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir araç serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda kötü şöhret için yarışa başlayın.

forza horizon 4 apk

İKONİK ARAÇLARI TOPLAYIP GELİŞTİRİN
Klasik güçlü arabalardan modern spor ve retro süper arabalara kadar efsanevi arabaları toplamak için yüksek hızda yarışın ve forza horizon 4 ultimate edition‘ya özgü eğlence, grafik ayrıntılarına özen ve hız ile garajınızı bir servet vitrinine dönüştürün.

GERÇEK SİNEMATİK YARIŞ
Gelişmiş kontroller eğlenceye odaklanıyor. Aksiyon kameraları muhteşem grafikleri sergilemek için yarış adrenalini yakından takip ederken zaferin anahtarı gaz, fren ve turbonuzu doğru zamanlamaktan geçiyor. Siz asfaltta hızlanırken büyüleyici, sınıfının en iyisi 3B grafikler de aksiyona hayat veriyor. Forza’nın keyfini çıkarmak için eğlenceli, yeni ve tamamen eşsiz bir yol.

forza horizon 4 ultimate edition

KENDİ KOŞULLARINIZDA YARIŞIN
Araç koleksiyonunuzla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde yarışın. Sevdiğiniz araçlarla isterseniz bir dakikalık hızlı yarışla kısa kesin, isterseniz de zafere giden çeşitli yolların olduğu yoğun hikâye odaklı karşılaşmalara dalış yapın. Bir parmak dokunuşuyla gazı, freni ve turboyu kontrol etmenizi sağlayan yeni kontrollerle kolayca yarışın. Forza Street, zafere doğru yüksek hızda yarışmak ve bitiş çizgisinden turbo hızda geçmek istediğiniz her an için bir eğlence kaynağıdır.

İlave Oyun Özellikleri
İkonik arabaları toplamak ve geliştirmek için sokaklarda yarışırken yolda lastiklerinizi yakın. Koleksiyonunuzu dünya ile karşı karşıya getirin ve sıralamalarda ve lider panosunda yükselmek için 1v1 noktadan noktaya yarışlarda rekabet edin. İlave oyun içi karşılaşmalar aksiyonu sürekli taze ve eğlenceli tutacaktır!

forza horizon 4 pc

En popüler uluslararası araba markalarından 50’den fazla gerçek arabayı toplayın, özelleştirin, geliştirin ve onlarla rekabet edin. Lamborghini ve McLaren’dan süper arabalar. Chevrolet ve Dodge’tan Güçlü Amerikan arabaları. BMW ve Porsche’tan spor arabalar. Nissan ve Ford’tan sokak arabaları. Farklı Hikâye modu liderleriyle yüzleşmek için her kategoriden arabalarla garajınızı doldurun.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.