Free Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim Apk Download

2M

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 77,075
Sürüm
2M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
8
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim Apk Download

Video oynatıcı, güçlü ve özel bir akıllı oynatma hd video oynatıcıdır. Video oynatıcı android için tüm tarz, tÜm video formatlarını destekler, 4k / ultra hd video dosyaları, gelişmiş donanım ivmesi, akıllı oynatma, basit kullanım, şık kurmacam ile en iyi hd video oynatıcıdır ek olarak, özel videonuzun cihazınızı kullanan kişiler tarafından silinmesini yada görülmesini de engeller.
video oynatıcı tüm tarz, ustalaşmış bir video oynatma ve yemleme aracıdır. Video oynatıcı, tüm video dosyalarını otomatik olarak tanımlar, yüksek çözünürlüklü oynatır, hızlı ve pürüzsüz hd video oynatma kalitesinden keyif almanızı sağlar.
hd video oynatıcı, android cihazlarınız için lüzumlu bir makalelımdır. Videoların ve filmlerin keyfini çıkarmak mutlaka en iyi partneriniz!

tüm format video oynatıcıları:
video oynatıcı, 3gp, avi, flv, m4v, mkv, mov, mp4, wmv vb. Dahil olmak üzere bütün popüler video formatlarını destekler.

akıllı sınıflandırılmış videoları yöwebin:
video oynatıcı, cihazınızdaki ve sd kartınızdaki tÜm video dosyalarını otomatikman tanımlayarak, videoyu hızlı bir şekilde bulup oynatmanıza imkan tanır. Videolarınızı daha iyi yönetmenize destek sağlar. Ayrıca, videolarınızı hızlı bir şekilde yeniden adlandırabilir, kesebilir, silebilir ve paylaşabilirsiniz.

yüksek kalite ve hd oynatma:
donanım çözme kullanarak video oynatıcı, donanım hızlandırmanın avantajından yararlanın. Android 8. 0a kadar bütün cihazlarınızda hızlı bir halde çalışmaya başlayabilir ve en mükemmel filmleri oynatma deneyimi elde etmek için hd kalitesinde oynatılan en iyi hd videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

akıllı videolarınızı oynatın:
video oynatıcı, en son oynatılan ilerlemeyi ve hd kalitede otomatik oynatmayı hatırlamanıza yardımcı olan en iyi video yöneticisidir.

Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim Apk Full download

Özel videolar için şifre ayarla:
gizli videolarınızı gizlemek ve yönetmek için bir klasördeki güvenli şifreyi girin. Özel videolara emin ismimlarla erişin ve hiç bir şey için endişelenmeniz gerekmez. Şifreyi unuttuysanız, şifrenizi güvenlik sorularınızla geri alabilirsiniz.

kolay ve rahat test:
video oynatıcı, videoyu izlerken monitör parlaklığını ve video sesini kolayca ayarlamak için hareketleri destek sunar.
videoların ilerlemelerini ve oynatılacak son veya sonraki videoyu hızlı bir şekilde kontrol etmek için düğmeyi tıklayabilirsiniz. Buna ayrıca, kilitleme ekranı, yüzer pencere oynatma, yatay ve dikey ekran değişiklik yapma, mevcut arayüzün kırpılması, monitör boyutları özelliklerinin ayarlanması sizin için hazır!

Şık tasarım ve renkli temalar:
video oynatıcı, rahat, şık bir yoldam ve fileli imajler ile tasarlanmıştır. Özel video oynatıcınızı yapmak için altı renkli temanın en sevmiş olduğini seçebilirsiniz.

hd video oynatıcı güçlü ve özel bir akıllı oynatma video oynatıcı. Hd video oynatıcısında size en mükemmel deneyimi sunmak için mücadele ediyoruz. ümit ederim video oynatıcısında oynayan filmlerin keyfini çıkarırsınız.

uyarı: video oynatıcı ücretsiz bir video oynatıcıdır, sadece çevrimiçi videoları indirmek için desteklenmez. Bütün çevrimiçi videolar youtube tarafından kullanım şartlarına uygun olarak sunulur.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.