Free Armut – Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! Apk Download

3.0.3221

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 36,232
Sürüm
3.0.3221
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
14M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Armut – Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! Apk Download

“Evden eve nakliyat, boya ve ev temizliği için kullandım. Çok memnun kaldım”
Kadir C. – Google Play Store yorumu

Armut; nakliyat, temizlik, tadilat, boya badana ve özel ders şeklinde 2000’den fazla kategoride binlerce hizmet verene kolayca ulaşmayı sağlar ve hayatını kolaylaştırır. İyi bir temizlikçi, taşımacı, elektrik ustası, boyacı yahut matematik hususi ders mi arıyorsun? İhtiyacın olan hizmet Türkiye’nin en büyük hizmet platformu Armut’ta!

Ev temizliği için temizlikçi bulmak, taşınma işi için nakliye firması bulmak, boya badana için boyacı bulmak ve tadilat işleri için tadilat ustası bulmak Armut ile oldukça rahat.

Aradığın serviste ihtiyacını birkaç soruda anlat. Projene en uygun ve uygun hizmet verenlerden parasız fiyat teklifleri al. Teklif verenlerin önceki işlerini incele, gerçek alan kişi yorumlarını oku.

Armut – Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! Apk Full

Armut; taşıma, temizlik, tadilat ve boya badana dahil 2000’den fazla kategoride 250.000’den fazla hizmet vereni ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

2011 yılından beri Türkiye’nin en büyük hizmet pazar yeri olarak sağladığı yüksek nitelik ve emin hizmet ile binlerce reel müşteri yorumuna haizdir. Bu alan kişi yorumları ile taşıma, temizlik, tadilat ve boya badana şeklinde ihtiyacın olan her serviste güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşırsın.

Gelen teklifler arasından seçim yaptığında Armut Garantisi dahilinde olur, projen tamamlanana kadar huzur arasında ilerlersin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.