Free Bounty – Anket Yap ve Kazan Apk Download

2.24.5

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 20,852
Sürüm
2.24.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Bounty – Anket Yap ve Kazan Apk Download

Bugüne kadar uygulamalar senden para istediler. Peki senden para istemek yerine, sana para kazandıracak bir tatbik olsun istemez miydin? Hem de para kazanırken eğlenmek? Cevabın evet ise Bounty tam sana gore!

Bounty, çevrendeki görevleri yapıp, hemen para kazanmaya başlayabileceğin bir mobil uygulama. Bu görevler, çok vaktini almayacak; gizli alan kişi, ürün tecrübe etme, menü fotoğrafı çekme şeklinde rahat ve yapması fazlaca eğlenceli görevler. Görevleri yaptıktan sonrasında ise, kazandığın paraları direkt olarak banka hesabına alabilir ve dilediğin benzer biçimde harcayabilirsin!

Peki görevler neredeler? Görevler her yerde olabilir! Gittiğin kafede, dolaştığın parkta, veya girdiğin avmsinde, hatta evinin karşısındaki bakkalda bile! Yapması ise fazlaca rahat; görevleri yapmak için yapman ihtiyaç duyulan tek şey, uygulamayı açmak ve görev açıklamasına müsait bir biçimde rolü yerine getirmek. En güzel yanı da, bu görevlerin arkadaşlarınla gezerken bile yapabiliyor olman.

Bounty – Anket Yap ve Kazan Apk Full indir

Daha ayrıntılı malumat almak istersen, http://www.Getbounty.Co adresini ziyaret edebilirsin!

Not: Uygulamanızın devamlı açık tutulması ve GPS servisinin arkaplanda devamlı kullanılması telefonunuzun şarjının daha süratli bitmesine neden olacaktır.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.