Free Braindom Zeka Oyunu, IQ Testi Apk Download

1.7.1

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 602,764
Sürüm
1.7.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
156M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Braindom Zeka Oyunu, IQ Testi Apk Download

Şaşırtıcı eğlenceli ve bağımlılık meydana getiren zihin, zekâ, beyin, akıl ve IQ oyunu.

Braindom: en popüler zihin oyunlarının ve gündelik oyunların oldukça daha ötesinde bağımlılık meydana getiren bir oyun.Aynı zamanda beyin oyunlarını, trivia oyunlarını, bulmaca oyunlarını, kelime oyunlarını, zeka oyunlarını geride bırakacak tuzaklı ve şaşırtmalı testler içeren bir beyin jimnastiği. Tüm bölümleri geçtiğizide dikkatinizin geliştiğini hissedeceksiniz.

Eğer bulmaca, bilmece, kelime oyunları, trivia oyunları, malumat yarışması oyunları, zeka oyunları, beyin testi oyunları hayranıysanız yahut beyninizi yıkayıp kafanızı boşaltmak istiyorsanız, o vakit bu keyifli ve bağımlılık yapan zeka oyununu hemen indirin! Bain wash time!

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları IQ’ nuzu arttırmak için yeni eğlenceli ve ücretsiz bir beyin jimnastiği! Braindom çeşitli zekâ testleri, zor bulmacalar, hileli akıl oyunları, tuzaklı bilmeceler içermesinin yanında beyninizin farklı düşünebilmesini elde eden etkileyici bir beyin geliştirici oyundur.Dahası quiz game tipindeki sorularla arkadaşlarınızla aranızdaki IQ farkını ölçün.

Braindom: Beyin Zekâ Zihin Testi- Akıl Oyunları zor ve bununla beraber dikkatinizi ölçen hileli bir beyin testidir.IQnuzla gösteriş yapmanın tam zamanı. Farklı tipteki zor zeka soruları ile bağımlılık yaratan büyüleyici bir oyun.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları sıradan kelime oyunları, bilmece oyunları, rakam oyunları, IQ oyunları benzer biçimde değildir.

Braindomun mükemmel özellikleri;

· Farklı ve olağan dışı zeka oyunları!
· Yaratıcılığınızı arttırın!
· Sıradışı çözümler!
· Quiz game.
· Aptallık testi soruları!
· Kutulardaki farkları bulun!
· Dikkat, kibrit çöplerini dikkatli kullanın!
· Zorlukları aşmak için reel yaşam mantığı uygulayın.
· Farklı oyun teknikleri deneyin, daha büyük düşünün!
· Bilginizi, hayal gücünüzü ve mantık becerilerinizi test edin.
· Detaylara odaklanın ve beyin gücünüzü artırın!
· Bir bölümde zorlandınız mı ipuçları sizleri bekliyor.
· Şaşırtmalı bilmecelere çözümler bulun!
· Zor ve Zihin Engelliler Zeka Oyunları: Kandırılırsınız!
· Beyin için mükemmel bir egzersiz.
.

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi Apk Full download

· Her Yaş için Eğlence
· Vakit öldürmek için bire bir.
. Kelime oyunları, renk oyunları ve trivia beyin testi

Harika bir beyin ve aptallık testi! Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları zor, beyin yakan bağımlılık yapan ve büyüleyici bir oyun. Farklı bilmeceler, bulmacalar zihninizi zorlar ve zihinsel kapasitenizi test eder.Arkadaşlarınızla aptallık testi çözüp zeka seviyeleriniz mi karşılaştırmak istiyorsunuz?Doğru adrestesiniz.Aptallık testini çözüp IQ gücünüzü arkadaşlarınıza gösterin.

Her soruyu ve beyin testini halletmek için alışılmışın dışındaki mantık sizi şaşırtacak.Akıllı,zeki ve detay odaklıysanız, seviyeleri teker teker zorlanmadan geçerek eğlenceli ve hızlı vakit geçireceksiniz. Tabii ki, ön şart akıllıca düşünmek ve zor bulmacaları çözmek!.Oyun sonunda beyninizin büyüdüğünü hissedeceksiniz.

Braindom beyin testi oyunu mütevazı fakat beyin yakan bir halde tasarlanmıştır, parasızdır ve şaşırtıcı özellikler içerir, her test zor fakat katiyen değil, ne olursa olsun sevecek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayacaksınız.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları, beyninizi zorlayan, zor zihin soruları, beyin bulmacaları, beyin testleri ve tuzaklı bilmeceler ile sizi zorlar.

Braindom mantıksal düşünme yeteneğinizi, zihninizi, belleğinizi geliştirir .
Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve keyifli ücretsiz zor zihin oyunu testleri ile arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları uygulamayı hemen indirin.

Hazırlanın! Şimdi oynayın, siz eğlenin ve beyniniz de güçlensin !
Bu bilmece oyununu çöz ve bilmece ustası yada başka bir deyişle the riddle master ol !
Beyin jimnastiği için bu kolay oyunu oyna, no brain wash !
Trivia dolu bu bulmaca oyununun tadını menfaat, trivia royale in kralı ol !

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.