Free Çarpışan Araba Yarışı 3D Apk Download

1.8

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 51,018
Sürüm
1.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
26M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Çarpışan Araba Yarışı 3D Apk Download

Mükemmel bir otomobil uçurumışı oyununa hazır ol! Bu inanılmaz çarpışma yarışına ne kadar dayanabilirsin? Hemen gel ve rakiplerini yok et!

ancak klasik çarpışan araba yollarından ziyade, dağlık alanlar, fabrikalar benzer biçimde özel yollar da var! Yapman ihtiyaç duyulan tek şey düşmanını alt etmek için elinden geleni yapmak ve farklı oyun modlarında kapışmalardan zaferle ayrılmak! Rakibin arabanla çarptığında arabanın parçalanmasını ve hatta patlamasını gördüğünde, çarpışmanın ne kadar şoke edici bulunduğunu anlayacaksın!

farklı araçların kilidini açabilirsin. Her aracın kendine özgü özellikleri vardır. İhtiyacına bakılırsa aracının zırhını ve motorunu yükseltebilirsin. Ek olarak savaş kabiliyetlerini yükselterek çok daha fazla yarışta zafer elde edip para kazanabilirsin.
oyun içinde nitrojen, bomba şeklinde ekipmanları kullanarak hızını artırabilir ve hasım aracını tek tek yok edebilirsin.

Çarpışan Araba Yarışı 3D Apk Ücretsiz İndir

K. A banger racing) is a motorsport event in which drivers competing by deliberately ramming their vehicles into one another. This game has tons of car crashing, engine revving, dirt-flying fun with more than 40 events. Smell the petrol fumes, enjoy the carnage and be the last driver whose vehicle is still operational to win the victory!

game features:
– all vehicles and weapons have their own behavior. Find your favorite!
– stunning üç boyutlu graphics and great sound effects
– realistic car destruction, damage deformation and debris simulation
– best in show, mad dog and tons of other achievements

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.