Free Color by Number Boyama Oyunu Apk Download

2.19.1

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 106,068
Sürüm
2.19.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Color by Number Boyama Oyunu Apk Download

Color by number, eğlenirken boyamanızı, renklendirmenizi ve çizmenizi elde eden bir boyama oyunudur. Bu px sanat oyunu, stresi azaltmanıza ve zihninizi dağıtmanıza yardımcı olabilir.

uygulamamız, hayal gücünüzle çılgınca koşabilmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler, çizimler ve tablolar sunar.

color by number uygulaması hem yetişkinler bununla beraber çocuklar için tasarlanmıştır ve yaratıcılığınızı geliştirmenin ve içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmanın harika bir yolu olabilir.

numaraya bakılırsa renk Özellikleri:

– sezgisel tatbik kontrolleri
boyama ve boyama oyunumuz sezgisel ve kullanımı kolaydır. Sadece bir dokunuşla renkleri, görüntüleri ve kurmacamları seçin.

Color by Number: Boyama Oyunu Apk Full

– stres yok etme oyunu
numaraya göre renklendirme bir terapi seansı gibidir, şimdi renklendirin ve boyayın ve zihninizi rahatlatın.

– kendi sanatı
telefonunuzdan kendi resminizi yükleyin, piksellere dönüştürün, dokunmaya başlayın, en sevdiğiniz rengi seçin ve sayıya bakılırsa renklendirme sanat oyununun tadını çıkarın.

– biroldukca boyama seçeneği
mandalalar, çiçekler, tek boynuzlu atlar yada kum havuzları şeklinde çeşitli sanat eserleri arasından seçim yapın. Sadece içinizdeki renklendirme sanatçısı!

color by number, renklendirebileceğiniz, tekrar renklendirebileceğiniz ve resimlere hayat verebileceğiniz bir boyama ve boyama oyunudur.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.