Free Drive Club Multiplayer Araba Park Simülatörü Apk Download

V1.7.11

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 4,964
Sürüm
V1.7.11
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
139M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Drive Club Multiplayer Araba Park Simülatörü Apk Download

Araba sürme simülatörü oyunu, sürüş becerilerinizi geliştirmek ve eğlenceyi iliklerinize kadar duymak için geliştirildi! Bir araba oyunu tutkununun ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir oyunda topladık.

düşük mb oranı ile en iyi otomobil oyunu olmaya aday! Telefonunuzun performansını etkilemez, azca yer kaplar ve kusursuz çalışır!

seviye otomobil oyunu ile rekabeti güçlendirdik! Seviyeler gittikçe zorlaşıyor, sadece sürüş becerileriniz her seviyede gelişecek!

üç boyutlu araba oyunu tutkunlarına hitap edecek grafiklerimiz 2021e kadar yükseldi!

aleni dünya oyunları kategorisinde bir otomobil simülatörü nasıl ses çıkarır? Coşku verici bulunduğunu biliyoruz ve iyi haber şu ki: başardık! Açık dünyada direksiyona derhal başlayabilirsiniz!

yeni araba modelleri
yeni araba simülatörümüzde 50den fazla araba modeli var! Bu ne algılama geliyor? En yeni spor arabalardan suvlara, drift arabalarından hızlı arabalara ve hatta elektrikli otomobillere kadar çok çeşitli otomobil modellerimiz var!

araba modifikasyon oyunlarını sevenleri de düşündük! Onlarca modifiye seçeneği ile tamamen kendi zevkinize nazaran arabanızı tasarlayabilirsiniz.

araba modifikasyon seçenekleri
• akort kulübü
• tekerlek değişimi
• lastiklerin değiştirilmesi
• jantların değiştirilmesi
• araba boyama
• cam boyama
• spoiler
• kamber
• süspansiyon
• neon
• kaplama

oyun modları
Çok oyunculu Çevrimiçi mod: Çok oyunculu çevrimiçi araba oyunlarıyla sürüş becerilerinizi geliştirebilir, arkadaşlarınızla açık haritada gezinebilir veya çok oyunculu uçurumışlara katılabilirsiniz.

reelçi otopark modu: gerçekçi araba park etme modunda amacınız hiçbir şeye çarpmadan arabayı park etmektir. Park modunda zamana karşı uçurumışacaksınız! Bundan dolayı verilen süreyi aşmadan önce park etmeniz gerekiyor.

Drive Club: Multiplayer Araba Park Simülatörü Apk download

prototip modu: farklı grafiklerle verilen zaman içinde herhangi bir yere çarpmadan bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor.

kontrol noktası: bu moddaki en büyük rakibiniz vakit! Süre dolmadan kontrol noktalarından geçmelisiniz. Trafikte sıkışıp kalmayın! Trafikte zaman yitirmek istemezsiniz.

dublör modu: havada aslolanı duran sıkıntılı rampaları kullanarak verilen süreyi aşmadan bitiş çizgisine ulaşın!

serbest sürüş modu: Ücretsiz bir sürüş oyunu arıyorsanız ve gerçekçi olmasını istiyorsanız bu mod tam size göre! Yüksek grafiklere haiz büyük aleni dünya haritasında verilen yan görevleri yapabilir yada özgürce dolaşabilirsiniz! Bu modda her şey parasız!

drift oyun modu: drift oyunlarına ilginiz varsa bu modda drift meydana getiren otomobiller ile arzu ettiğiniz kadar drift yapabilirsiniz! Drift simülatörü ile reelçi bir oyun deneyimi yaşamanız için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.