Free Ehliyet Sınavı Çıkmış Soruları Apk Download

0.4.9.3

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 5,853
Sürüm
0.4.9.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
34M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Ehliyet Sınavı Çıkmış Soruları Apk Download

Uygulamamız ile artık yeterlik sınavı kazanmak oldukca kolay. Ehliyet imtihan soruları ile ehliyet sınavına girmeden önce pratik bir biçimde hazırlanabilir, çıkmış sorular yardımıyla heyecan duymadan sınavınıza girebilirsiniz. Ehliyet imtihanı hakkındaki tüm güncel soruları uygulamamızda bulabilmeniz mümkündür. Uygulamamızda yer alan denemeler yardımıyla ehliyet çıkmış sorular hakkındaki birçok soru örneği görebilir, bilgi birikimine sahip olabilirsiniz.

Ehliyet imtihanı soruları her sene farklı formatlar ile sorulmaktadır. Uygulamamız yeterlik imtihanı çıkmış soruları kapsamında her sene kendini yenilemektedir. Ehliyet imtihan çıkmış sorular 2021 kapsamında karşınıza çıkabilecek her mevzuda ders notlarımız mevcuttur. Bu kısa notlar yardımıyla sınavda ehliyet soruları kısmını kolayca yapabilir, sınavı rahatlıkla geçebilirsiniz.

Yeni araba sürmeye süregelen ya da otomobil sürmeyi fazlasıyla isteyen kullanıcılarımız için uygulamamızda ehliyet dersleri mevcuttur. Gösterge konusunda bilgisi olmayan veya aklında tutamayan birçok insan için de vasıta gösterge kısmı yer verilmiştir.

Uygulamamızda yer alan 187 farklı trafik işareti sayesinde yeterlik sınavı soruları karşınıza vardığında rahatlıkla yapabilirsiniz. Günümüze kadar gelen çıkmış sorular yardımıyla trafik işaretlerini öğrenmek çok kolaylaştı. Uygulamamız bu konuda siz kıymetli müşterilerimiz için ehliyet sınav soruları kapsamında büyük çaba sarf etmektedir.

Uygulamamız muhteviyatında yer edinen hız sınırları bilgisi ile ehliyet imtihanını zorluk çekmeden geçebilirsiniz. Tüm ulaşım araçları ile alakalı bu zamana kadar çıkmış tüm ehliyet sınav soruları son güncellemeler ile uygulamamızda mevcuttur.

Ehliyet Sınavı Çıkmış Soruları Apk Full

Uygulamamız bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için yeterlik çıkmış sorular ile kullanıma hazırlamıştır.

Aldığınız ehliyet ile her aracı kullanamayabilirsiniz. Uygulamamız ehliyet sınıfları ile her bilgiyi hizmetinize sunmuştur. Her yeterlik sınıfının sınavı değişik olmaktadır. Her derslik için uygulamamızda yeterlik imtihanı soruları mevcuttur.

Ehliyet soruları mevzusunda çömez olabilir yada yapamayacağınızı düşünebilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz uygulamamızda son güncel mevzular ve sual yapıları ile bu önyargınızı kırabilirsiniz. Ehliyet sınav çıkmış soruları ile ergonomik yaparak sınava rahatça hazırlanabilirsiniz.

İnternete veya uygulama indirme programına ehliyet imtihan soruları 2021 yazdığınızda karşınıza birçok seçenek çıkabilir. Bu seçenekler arasında doğru ve işinize yarayacak programı bulmanız bir fazlaca zor olsa gerek. Fakat biz bu mevzuda sağlam alt yapımız ve kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeterlik imtihanı çıkmış sorular ile size hizmet vermekteyiz.

Ehliyet sınavı çıkmış sorular ile en aktüel konular ve sorular ile uygulamamızın yeni sürümü mevcuttur. Sizde ehliyet sınavına ergonomik ve rahatça imtihanı geçmek istiyorsanız uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.