Free Exam Reader – Test Optik Okuma Apk Download

2.8.2

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 282
Sürüm
2.8.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
17M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Exam Reader – Test Optik Okuma Apk Download

Cep telefonları için optik imtihan okuyucusudur. Çoktan seçmeli sınavların cevap anahtarlarını Android cihazınızın kamerası ile okuyabilmenizi sağlar. Öğrencinin işaretleri taşırmasına karşı toleranslıdır. Cevap anahtarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz (bir ilk). Optik işaret algılamada (OMR) piyasadaki en yüksek başarı oranına haizdir. 5 sorudan 200 soruya kadar ve 2 seçenekten 7 seçeneğe kadar anahtar desteği vardır (yeniden bir ilk). Hem yatay hem dikey anahtar okuyabilir (yine bir ilk). Sağdan sola (arapça) anahtar oluşturabilirsiniz (tekrar bir ilk). Sınav okuma başarısı benzerlerine nazaran oldukca daha yüksektir. Açık uçlu soru desteği vardır.

Kurumsal kullanıcılar imtihan yayımlayabilir. Bu sınavları öğrenciler kendileri okutup sınava giren kişiler arasındaki derecelerini kendileri görebilirler.

Mobilde okutulan kağıtları bulut uygulamasına aktarabilirsiniz. Bulut uygulamasında değişik bir fazlaca raporlama özelliği vardır.

Exam Reader – Test Optik Okuma Apk Ücretsiz İndir

Lütfen programın tanıtım filmlerini web internet sitemizden izleyin. Böylece programın mobil ve bulut özellikleri hakkındaki fikir sahibi olmuş olursunuz.

Kendi cevap anahtarlarınızı oluşturup boyutlarını ayarlayarak daha az kağıt harcayabilir ve ekolojik sisteme yardımcı olabilirsiniz.

Cevap anahtarlarını okutamadığınız durumda son çektiğiniz resmi gönder menüsünden bize gönderebilirsiniz. Resim incelenerek problemin sebebi size en kısa müddette dönülecektir (şu anda bu desteği veren tek uygulama).

ZipGrade, Quick Key şeklinde uygulamalara en iyi alternatiftir. Yabancı yazılım kullanmaktansa yerli üretime yardımcı olalım.

Programın daha iyi olması için sürekli çalışıyoruz. Sizde programla ilgili her türlü görüş, sual ve önerileriniz için bulent@bebyaz.Com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Program içerisindeki söyleşi özelliğinden de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Desteklenen diller: Almanca, Endonezyaca, Fransızca, Hintçe, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Tayca, Türkçe, Yunanca.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.