Free Film Maker Pro – Video Editörü Apk Download

3.1.5.0

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 512,058
Sürüm
3.1.5.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
33M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Film Maker Pro – Video Editörü Apk Download

Film maker, hem profesyoneller bununla beraber yeni başlayanlar için en iyi video düzenleyici ve ücretsiz film video yapımcsıcaklıkdır. Diğer en iyi ustalaşmış video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucu uygulamalarının haiz olduğu en kullanışlı video tertip özelliklerine sahibiz, ancak düzenlemesi daha müsait ve görüntülemesi profesyonel.

ustalaşmış bir yönetmen şeklinde efsunk güce haiz hollywood tarzı filmler oluşturun. Whatsapp ve youtubeda paylaşın. Ek olarak tik tokta! Bu video guru editörünün gücü sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

film yapıcı Özellikleri:

● Ücretsiz video düzenleyici ve video oluşturucu
film maker, videoları düzenlemek ve hızlı bir halde mv ustası olmak için ayrıntılı eğitimler sağlar. Herkes, paylaşmak için klipleri bir araya getiren, heyecan verici anlamış olurı eline geçiren ve kesen film maker düzenleme özelliklerini kullanarak büyük güce haiz profesyonel bir yönetmen olabilir. Kendi video şovunuzu yapın ve kestikten sonrasında dostlarınızla paylaşın.

● Ücretsiz video giriş Şablonları
Ücretsİz, video no (vn) kırpma ve iyi tasarlanmış giriş şablonlarımızla, birden çok temanın giriş şablonlarıyla video ve youtube kanalı için giriş yapabilirsiniz. Bulabileceğiniz en iyi video giriş yapma aracıdır! Video outro şablonları da yakında kullanıma sunulacak.

● fx video düzenleyici uygulaması
popüler shake amp; glitch video efektiyle videoları düzenleyin. Video gurusu olmak ve instagram ve tik tokta tonlarca beğeni almak için bu fx video düzenleyici uygulamasını ücretsiz kullanın!

● video hız düzenleyici
Çarpıcı sinematik hızlandırılmış efektler taktim etmek için ağır çekim videolar oluşturun. Bu video hız denetleyicisi, ustalaşmış bir yönetmen benzer biçimde aksiyon filmi efektleri ve efektler eklemenize yardımcı olacaktır. Hareketli grafiklerinizi profesyonel kalitede animasyona yönlendirin.

● metin animasyonu ve sempatik Çıkartmalar
50den fazla metin animasyonu hazır ayarı sağlıyoruz, normal olarak kendiniz düzenleyebilirsiniz. Videolarınızı aşk ve alev şeklinde sevimli veya havalı çıkartmalarla kati ve süsleyin.
komik emojiler, ses efektleri ve efektler hazırlayan komik bir video düzenleyici.

Film Maker Pro – Video Editörü Apk Ücretsiz İndir

Sesli ifade (vn) vlog ilave edin, ses ve hızı ayarlayın. Müzik ve efektlerle bu video oluşturucu ve slayt gösterisi oluşturucusunda solmayı yada kırpmayı ayarlayın.

● geçiş video düzenleyicisi ve video filtreleri
işık işleri, film ve retro ve selfie şeklinde seçim için mevcut 50den fazla görkemli filtre. Video klipler arasına eklenecek videolar için kamera hareketi ve diğer 50 video geçiş efektleri. Bu bulabileceğiniz en iyi geçiş video düzenleyicisidir.

● klip oluşturucu, video kırpıcı ve düzenleyici
videoyu döndürmeye, videoyu kırpmaya, videoları sıkıştırmaya ve kaliteyi kaybetmeden birleştirmeye yardımcı olan bir cep video düzenleyicisi ve film yapımcısı.

● karıştırma modları movie maker
video bindirmeleri ve karıştırma modlarından mükemmel çift pozlama efektleri oluşturun.

● video kompresörü ve dönüştürücü
bu video yapımcısından videoları kaydedin ve youtube, whatsappa yükleyin. Bu video düzenleyiciden son kesiminizi arkadaşlarınızla paylaşın. Videoyu nitelik kaybı olmadan 1080p hd ve 4k (bazı cihazlar) olarak dışa aktarmak ücretsizdir.

● resim içinde fotoğraf (pip)
(bazı cihazlarda kontrol ediliyor) kolayca resim içinde resim videoları, sorunsuz bir video ve fotoğraf kombinasyonu oluşturun.

● yeşil monitör ve chroma key
bu yeşil monitör video düzenleyicide arka planı değiştirin ve chroma keyi kullanarak videoları hollywood tarzında birleştirin.

güçlü video kod çözme işlevleriyle donatılmış bir cihaz kullanmak, film makerda size daha iyi ve daha akıcı bir video düzen deneyimi sunar.

herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize cerdillaczhang@outlook. Com adresinden e-posta gönderin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.