Free Fruit Ninja® Apk Download

3.10.0

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 5,455,328
Sürüm
3.10.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
155M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Fruit Ninja® Apk Download

Meyveleri dilimleyin, bombayı değil – Fruit Ninja aksiyonuna başlamanız için bilmeniz ihtiyaç duyulan tek şey bu! Klasik modda ne kadar uzun vakit dayanabileceğinizi görmek için kendinize meydan okuyunuz, Arcade modda bir üstün dereceli kırın yada Zen modda meyve dilimleme becerilerinizin antrenmanını yapın. Geniş bıçak yelpazesi ve dövüş okulları kesme işinde sizi zirveye taşımak için emrinize amadedir.

Daha fazla eğlence mi istiyorsunuz? Bir ara verin ve en sevdiğiniz meyveyi mini oyunlar aracılığıyla dilimlemenin yeni yollarını deneyin veya oyuna hakimiyetinizi test edin ve günlük Meydan Okuma etkinlikleriyle ödüller kazanın. Biriyle kıyasıya mücadele edin ve en üst düzey ninja olarak becerilerinizi arkadaşlarınız karşı skor tahtalarında ve lokal çoklu oyunculukta sergileyin.

Meydan okumaya hazır mısınız? Özel Turnuva etkinlikleri için gözünüzü açık tutun ve diğer ninjalara karşı eşsiz bıçakları ve dövüş okullarını kazanma şansı için savaş yapın. Gerçi tamamı bu kadar değil – her gün giriş yaparak kendinizi keskinleştirin ve nadir bıçaklar ve dövüş okulları dâhil, öteki oyun modlarında kullanabileceğiniz günlük ödüller kazanın!

Fruit Ninjayı oynamak için hiç daha iyi bir vakit olmamıştı, bu nedenle kılıcınızı kınından çıkarın ve bağımlılık yapan, aksiyonla dolu oyun deneyimi için hazırlanın!

ÖNEMLİ UYARI

Oyun, tatbik içi isteğe bağlı satın alma ihtiva eder.

Fruit Ninja® Apk Full indir

Gizlilik Politikamızı http://halfbrick.Com/pp da oku

Hizmet koşullarımızı Http://halfbrick.Com/tos da oku

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize fruitninja@halfbrick.Com ’den e-posta atın.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.