Free GİB Apk Download

2.8.6

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 32,656
Sürüm
2.8.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
33M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free GİB Apk Download

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, sunulan hizmetlerden kişilerin elektronik ortamda yararlanabilmesi; vergisel yükümlülüklerin mükelleflerce kolay ve süratli bir biçimde yerine getirilebilmesi, borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinin yapılabilmesi, bildirge, bildirim, yazı, dilekçe, tutanak, rapor ve diğer belgelerin elektronik ortamda verilebilmesi ve bu belgelere ilişkin yapılan işlemlerin sonuçlarının ilgililerine elektronik ortamda sunulması amacıyla İnteraktif Vergi Dairesi (ivd.Gib.Gov.Tr) ve GİB Mobil uygulaması oluşturulmuştur.

GİB Mobil uygulamasına;

Kullanıcı detayları (kullanıcı kodu / T.C. Kimlik numarası / vergi kimlik numarası) ve şifre ile (evvelde edinilmiş olan İnternet Vergi Dairesi, Hazır Beyan Sistemi, Defter Beyan Sistemi yada e-Beyanname Sistemi şifreniz)
e-Devlet şifresi ile,

Kullanıcı kodu ve şifre yok ise quot;e-Devlet ile Kayıt Olquot; adımından kullanıcı kodu ve gizyazı edinerek,

Vergi dairesine şahsen veya posta kanalıyla başvuruda bulunulması ile şifre edinerek,

giriş yapılabilmektedir.

GİB Apk Ücretsiz İndir

Tüzel kişiliklerde kanuni temsilcinin T.C. Kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ile, reel kişilerde ise gerçek ferdin T.C. Kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ile mobil uygulamaya geçiş sağlanır ve Başkanlığımız kontrollerinin ardından kullanıcı kodu ve şifre elektronik ortamda teslim edilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.